Wpis z mikrobloga

@Wienc: mam rdr2 od października zeszłego roku. IMO gra wspaniała super klimat, mechaniki robią wrażenie ale jakoś tak bardziej mi przyjemniej usiąść do coda i pyknąć 3 meczyki. Do tej gry trzeba mieć czas
  • Odpowiedz
@Kortezjusz bardziej chodzi o to że rdr2 to gra najwyżej średnia. Dutch to debil, podążanie za jego głupimi przewidywalnymi planami robiło się męczące. Fatalne strzelaniny. Wszystkie misję mające ten sam gówniany schemat
1. Jedź
2. Zrób coś
3. Plan bierze w łeb bo Dutch albo inny kompan to idiota, od razu wiedziałeś jak to się skończy.
4. Mierna strzelanina
5. Mission
  • Odpowiedz
@Wienc: w tej grze nawet szybka podóż jest wolna xD W sumie sam niedawno skończyłem i miałem skrobnąć pare słów. W kazdym razie nie będziesz żałował choć gra nie jest bez wad
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wienc: mnie podeszła, chociaż pierwsze kilka godzin w śniegu dało mi w dupe i myślałem, że sobie odpuszcze...
  • Odpowiedz
@Wienc: Gra meczy przez pierwsze 30-40 proc strasznie wolna tylko jeździsz na koniu robisz jakieś proste zadania. później jakoś się rozkręca i robi się fajna historia, jak się ma duzo czasu to warto przejść ale jak wyżej nie pozbawiona wad. Z gier na ps4 zdecydowanie GoW>RDR2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wienc: wczoraj odpaliłem. Faktycznie akcji mało, historia cały czas rozwija sie w trakcie zwykłych interakcji z postaciami. Pograłem jakies 4 godziny i mnie zmęczyło, ale dzisiaj znowu mam chęć odpalić i już planuje weekend z grą. Myślę że jednak jest dobra, tylko ściągnij pacza od razu, bo jest jakis chory błąd, który potrafi usunąć bardzo ważnego npca i fabuła dziwna się robi podobno.
  • Odpowiedz