Wpis z mikrobloga

Słuchajcie jaką akcje dzisiaj miałem. Jak zawsze #cebuladeals znalazłem promocje w kauflandzie pizza gueseppe za 5 złoty bez grosza, wszystkie rodzaje. Jem ich dość sporo więc dla mnie promocja nie bywała. Czym prędzej poleciałem do sklepu załadowałem 50 kartonów pizzy do wózka. Kolejki liczone w metrach w końcu kaufland na legnickiej #wroclaw. Wyładowywuje wszystko na taśmę, czekam na swoją kolej aż tu nagle patrzę kasę obok wlepia we mnie jakiś typ oczy jak 5 złoty, macha ręka odwraca się lekko podś#!$%@? i tak na okrętkę. Gdy lekko swój brecht opanował zaczął cykać foty. Cały sklep patrzył na niego z politowaniem, a na mnie z współczuciem. Ja wiem że teraz #koronawirus i w ogóle, ale nawet jeśli robił bym zapasy to źle? Łapcie zdjęcie na dowód całej sytuacji, chociaż historii tego zdjęcia i tak nie zrozumiecie
Pobierz Inncognito - Słuchajcie jaką akcje dzisiaj miałem. Jak zawsze #cebuladeals znalazłem ...
źródło: comment_1583829493pwiOtCNsi5UIkr7cRSjkDA.jpg
  • 8
@Inncognito: mnie najbardziej ciekawi gdzie jest sens wyładowywania wszystkich pizz z wózka, skoro cena taka sama, to wystarczy podać jedną do zeskanowania ceny (lub te kilka innych rodzai, ale nie wszystkie)... a potem znowu do wózka xDDD