Wpis z mikrobloga

Witajcie. Tak sie zastanawiam, co Mirki i Mirabelki mysla o Pracowniczych Planach Kapitalowych? Osobiscie nie zapisalem sie i z calej mojej firmy zapisalo sie jedynie 9 osob. Zalozenia oczywiscie fajne, ale ja stracilem zaufanie do Panstwa w tej materii i chyba jednak wiecej jest dla mnie wart pieniadz, ktory mam tu i teraz niz to, co obiecuje mi ktos za 30 lat. Co myslicie? #ppk #emerytuta #polska #polityka #pracbaza
  • 13
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarasznikos: jak mają je rąbnąć skoro można je w dowolnym momencie wypłacić?

@Prusti:

mozna, ale tylko w scisle okreslonych przypadkach. Ponadto w niektorych przypadkach trzeba je pozniej zwrocic.


To nie jest prawda. Wypłata jest możliwa w dowolnym momencie bez potrzeby zwrotu.
@Just_Think_More: napisz cos wiecej, bo wszedzie widze informacje o szczegolnych sytuacjach i o koniecznosci zwrotu w niektorych z nich a jestem ciekaw. Gdyby mozna bylo to robic kiedy sie chce to zyc nie umierac
@Just_Think_More: Ale ja nie chcę by państwo coś więcej mi dawało, chcę by przestało mi zabierać. Teraz możesz wypłacać kiedy chcesz, ale co będzie za rok? A jak to zmienią? Nie mam ani grama zaufania do tego typu państwowych inicjatyw.