Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie ponownie walkę Szpilka vs Radczenko z wyłączonymi komentatorami i patrząc baaardzo przychylnym okiem w stronę Szpili tak mi wyszło:

Szpila VS Radczenko

runda1 : 10-9

runda2 : 10-9

runda3 : 8-10

runda4 : 10-9

runda5 : 8-10

runda6 : 10-9

runda7 : 10-9

runda8 : 10-9

runda9 : 9-9

runda10 : 10-9

werdykt 95 - 92 wygrywa Szpilka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Normalnie runda 7 i 8 dla Radczenki i punktacja 93-94. Na powtórkach wygląda, że Ukrainiec niszczy Artura ale w normalnym tempie to się wydaje, że wszystko jest na gardę/nie trafia czysto, lub nie robi wrażenia na Szpilce( ͡° ͜ʖ ͡°)

#boks
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@regal20: ja miałem radchenke dosłownie jednym punktem. Może następnym razem miałbym inna punktację, zawsze oglądam ważne walki 2 raz ale nie chce mi się xD nie warto tracić czasu na te dożynki
@Meybah: no bo tak obiektywnie wychodzi ale w 7 i 8 rundzie ta przewaga nie była tak kolosalna jak to przedstawiają i jak jedną czy nawet dwie oddać szpili to jakaś wielka kradzież i skandal to nie jest.
@autremonde: popraw foliową czapeczkę( ͡° ͜ʖ ͡°). Przecież sam twierdzę, że Radczenko to WYGRAŁ i tak bym punktował na jego korzyść. Ale już tak jest w zwyczaju, że na mistrza/faworyta/gospodarza sędziowie patrzą przychylniej i nie trzeba im do tego dodatkowej forsy pod stołem ( ͡° ͜ʖ ͡°).