Wpis z mikrobloga

  • 5
@acctim Mi się wydaje, że zrobił to ktoś na kogo knur donosił. Na miejscu policji wystarczy wytypować osoby z donosów Kononowicza. Najgorsze, że policja zajmuje się Szkolną zamiast poważniejszymi sprawami a wszystko z naszych podatków.
  • Odpowiedz
@Shmoikel: nie no robi to taki sam debil jak knur, a nawet jeszcze gorszy bo zoofil ktoremu tego osranego pieska szkoda
@BombaskaEskadraLotnicza: ale ja sie z tym zgadzam ale nadal mnie to smieszy. troche jego wina bo tam jest taki #!$%@? ze ludzie nie odrozniaja i nie wiedza czy wolno czy nie wolno, tak samo z tym samochodem ktoremu wlew paliwa wpadl do srodka? dlaczego to jeszcze jezdzi?
  • Odpowiedz
@kwsap: A ty jesteś od zasądzania co komu jest dobre? Ktoś kto nie wchodził w kontakt z Kononem donosów raczej nie dostał no bo jak? Na bicie brata nie ma dowodów. Głodzenie Nera to prawda. Ale pamiętaj, że ktoś ze schroniska mu tego psa dał, a Straż Miejska wcześniej dostawała sygnały. I jakoś nie było reakcji od razu. Poza tym. #!$%@?. Ludzie, on jest chory i ułomny. Raz z niego
  • Odpowiedz