Wpis z mikrobloga

zacząłem prowadzić statystyki dotyczące zachorowań koronawirusa w Polsce per capita. Proszę o plusika jeśli jesteście zainteresowani takimi codziennymi raportami
#koronawirus #covid19 #polska #zachorowaniakoronywpl

link do tabelki
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KeW-dmOUkv-S4K4dZ-9guYmG5uz9lR1eY7g5TYJfzdA/edit?usp=sharing
ferranger - zacząłem prowadzić statystyki dotyczące zachorowań koronawirusa w Polsce ...

źródło: comment_1583754254N6rjjFr0sWtNyHFqB9Gj2K.jpg

Pobierz
  • 41
@ferranger: zajebiste, też zacząłem robić, ale nie mogłem znaleźć na szybko informacji o kolejnych zarażonych w danych dniach - będziesz wołał do kolejnych statystyk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ToJuzPrzechodziLudzkiePojecie: w temacie hospitalizacji. Nie udało mi się znaleźć oficjalnych informacji związanych z kwarantanną/hospitalizacją. Po pracy zrobię kawkę i postaram się coś znaleźć. Swoją drogą w temacie kwarantanny udało mi się znaleźć kilka historii związanych z niepoważnym traktowaniem izolowania się przez osoby objęte kwarantanną.

@jerekp: jebnie albo nie jebnie. Sądzę, że nie ma sensu zarówno panikować jak i ignorować tego jak obecna sytuacja wpłynie na świat który widzimy. Może coś