Wpis z mikrobloga

Małe ogłoszenie dla wszystkich, którzy zamówili w przedsprzedaży Samsunga S20+/ULTRA w x-kom w promocji 'leasing 0%' i teraz z zadowoleniem czekają na słuchawki Galaxy Buds+, które teoretycznie powinni dostać gratis.

@x-kom niestety, ale wprowadzacie swoich klientów w błąd. Na stronie przedsprzedaży SGS s20+/ultra jest informacja, że klient dostanie słuchawki Galaxy Buds+ gratis w promocji, jeżeli kupi jeden z tych 2 modeli w przedsprzedaży:

https://lp.x-kom.pl/a/samsung-galaxy-s20/

Informujecie też o promocji 'leasing 0%'. Na grafikach jest nawet instrukcja mówiąca, że można kupić s20+/ultra w promocji leasing 0% i nadal dostać słuchawki (to samo twierdzą wasi handlowcy). Jednak nie jest to prawdą. Oto mail, który dostałem od działu Samsunga zajmującego się promocją związaną ze słuchawkami: @samsung

"Dzień dobry,
Pragniemy przekazać, że forma zakupu w leasingu nie jest objęta promocją, ponieważ do momentu zapłaty całości za sprzęt należy on do firmy leasingowej, a zgodnie z Regulaminem Uczestnikiem może być jedynie osoba, która zakupiła dany produkt i jest osobą fizyczną lub prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą. Zatem nawet w przypadku rejestracji Państwa zgłoszenie zostanie odrzucone."

Sądzę, że sporo osób mogliście wprowadzić w ten sposób w błąd. Jest na pewno część osób, które zdecydowała się na kupno s20+ zamiast s20, właśnie po to, żeby skorzystać z promocji i otrzymać słuchawki o równowartości 700 zł (do zwykłego s20 nie było nic dorzucane w przedsprzedaży)

#telefony #samsung #s20 #xkom #afera
  • 9
@x-kom: no właśnie połączenie promocji buds+ oraz leasing jest niemożliwe i samsung będzie odrzucał zgłoszenia osób, które będą chciał odebrać słuchawki. Telefonicznie się już kontaktowałem i wasi konsultanci też, nie do końca byli pewni, że macie dobrze przedstawione informacje na stronie.
Wiadomość którą otrzymałem jest z adresu email regulaminu promocji (galaxybudss20@oexebusiness.com), każdy może się skontaktować i sprawdzić.