Wpis z mikrobloga

Dwóch 16-letnich imigrantów śledziło i zaatakowało 18-letniego szweda, kiedy wracał do domu. Uderzyli go w twarz, a następnie ukradli mu telefon, informując go, że widzieli go w tramwaju i pomyśleli, że jest brzydkim, brudnym swede (rasistowska nazwa na szweda), którego chcą okraść. Potem chcieli okraść jego konto bankowe, ale nie udało im się to, więc rzucili go na ziemię, nazywali go rasistowskimi przezwiskami i synem dziwki. Następnie nasikali mu do buzi, filmując to.

Dziesięciu mężczyzn zaatakowało 18-letniego szweda, zmusili go do rozebrania się aż do bielizny, a następnie ucięli mu ucho.

Czterech młodych mężczyzn zaatakowało 20-letniego szweda, wzięli mu to co miał przy sobie, następnie przy użyciu noża zmusili go do wpuszczenia ich do jego apartamentu, gdzie znów dokonali kradzieży. Potem zaczęli go poniżać w ciemnym garażu, zmusili go do pocałowania swoich nagich stóp, filmując to.

To są tylko trzy przestępstwa na szwedzkich młodych mężczyznach, ale jest ich znacznie więcej. Młodzi szwedzi są poniżani i nie umieją się obronić. Absolutna nie moc. Do tego doprowadziły szwedzkie kobiety, zniszczyły własnych mężczyzn. Do tego również chcą doprowadzić p0lki, chcą zniszczyć Polskich mężczyzn, głosują na programy socjalne dla nich, na zasiłki na ich #!$%@? życie, na seksualizację Polskich chłopców w szkołach, na promocję homoseksualizmu, transgenderyzmu, chcą zabrać twoją wolność, chcą cię zniewolić, po to byś nie zadawał pytań, tylko pracował, aż do swojej śmierci, chcą cię posyłać na wojnę, gdzie będziesz ginąć za zwykłe dziwki! Dla szwedów już za późno, już z tego nie wyjdą, teraz to już tylko agonia, ale Polski mężczyzna przy pomocy wiary w to co Boskie, przy pielęgnacji swojej męskości, jest w stanie odeprzeć atak tej ohydnej płci.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=242&v=8P2SXiCcEK8&feature=emb_title
#p0lki #mgtow
  • 12
@Sahkez: To nie wina szwedów, lecz szwedek i tutaj leży moje ostrzeżenie. Prościej mówiąc: Nie dajcie się mamić kobietom, bo za ich powłoką kryję się niedowartościowana, kłamliwa kreatura, która chce twojego cierpienia. Muzułmanie zdominują zachód, co wtedy? Pójdziemy się bić? Za kogo? Za te #!$%@?? Budźmy się z tego koszmaru, ale najpierw uświadommy sobie, że to koszmar.
Dużo #!$%@?, mało z tego wynika. Ty tam możesz nawet pałę ciągnąć ciapakom, nie wnikam. Nie proszę o pomoc dla siebie, tylko dla cywilizacji zachodu. Nie obchodzi mnie zdanie tych, co się poddali. Dlatego utrzymuję dalej, że #!$%@?ł ci się tag.
@Fang: Wolę czytać wartościowych filozofów, a ty gdybyś był dobrym filozofem i zależałoby ci na cywilizacji zachodu, to tutaj zareklamowałbyś swoje spostrzeżenia i sam chętnie przeglądnąłbym twój profil. Zwykła małowartościowa gadka z twojej strony. Tag nie dla ciebie.
Chyba coś ci się #!$%@?ło, że będę cię o coś prosić. Hahahah. Nie ma tam żadnej idei, tylko poddanie się. No tak kobiet nie można obrażać, one nigdy nie są winne, ty nie jesteś bierny, nie jesteś też idiotą, choć można by się kłócić, jesteś pozytywnym elementem w czasach upadku cywilizacji zachodniej i przychodzisz tu po to by siać demagogię, a nie pomyliłeś tag. Jesteś szkodnikiem.
Wiek to nie argument. Bawisz się w filozofię, a używasz takich argumentów. Jeśli uważasz, że jestem młody, to potraktuj to jako mrzonki i wyjdź z tagu. Kieruje mną chęć zachowanie cywilizacji zachodu, ponieważ uważam, że jest najwspanialszym systemem ze wszystkim, dąży do wolności jednostki. Marksizm to ideologia, nie jeden z wariantów osobowości. Nie jestem prawicowcem, tylko MGTOW. Rozmawiasz z członkami RN, ale mnie nie interesuje RN, nie robi to na mnie wrażenia.