Wpis z mikrobloga

Dzień dobry.

Postanowiłem zrobić rozbiórkę z przytupem. Niełatwą, nieoczywistą i nietanią ale prawdopodobnie ostatnią do jesieni.

Eisenberg Ambre D’Orient - upajający i bogaty zapach niesłonej ambry, bursztynu, fasolki tonka i mirry tworzy kompozycję o niezwykle szlachetnym i głębokim, słodkim zapachu. Dotychczas dwa razy trafil mnie piorun podczas testow. Raz to byl Amouage Sunshine, który jest totalnie inny a drugi raz Ambre d’Orient.
6,2zł/ml

Xerjoff Zefiro - ciepły i korzenny zapach, który z powodzeniem sprawdzi się także wiosną. O tym, jaką jakość składników oferuje Xerjoff, można się rozpisywać długimi wersami. Możemy poczuć tutaj cynamon, kadzidło, kardamon i żywicę oraz wiele innych składników, pomimo teoretycznie zimowego składu, kompozycja świetnie zagra także wiosną.
7,5zł/ml

Zoologist Tyrannosaurus Rex - to trochę takie moje male marzenie odkąd w ogóle poznałem markę Zoologist. W tym zapachu jest absolutnie wszystko, także tytaniczne trwałość.
12,5zl/ml

Damskie:

Dior Poison Girl EDT - różowa twierdzi, że wersja edt pachnie lepiej niż edp i podzielam jej opinię, bardzo fajny zapach w tej cenie
2zł/ml

Chloe L’Eau de Chloe edt - testowany z próbki Douglasowej. Trwałość na różowej całodniowa, projekcja wyraźna przebywając obok. Podoba mi się na tyle, że wziąłem się zarozbiórkę, polecam poczytać na własną rękę.
3zł/ml

Szkło: 3 złote
Paczkomat: 13 złotych

#rozbiorka #perfumy #rozbiorka71
Pobierz FELIX90 - Dzień dobry.

Postanowiłem zrobić rozbiórkę z przytupem. Niełatwą, nieocz...
źródło: comment_1583702348E6908EdUMPsHYFI6PnUKtK.jpg
  • 39
k*wa...

zoologist 15ml biorę już. Jeśli masz jeszcze coś spoza listy, to chętnie poznam ofertę (standardowo: trzeba przycebulić i wziąć jak najwięcej za jedną przesyłkę ;) )

PS: Zerifo 10 ml. Czekam na pw z ewentualną większą rozpiską
@Ryshardi: Boże, ogarnij się xD. Połowa z tego jest rozebrana, bo większość dostała na pw info kilka dni temu a ty się plujesz jakbym ci matkę zabił, bo jeden z pośród pięciu jest tym czym u ciebie xD
Jak mi się nie rozbierze, to nie będę płakał, bo kupuję to, co mi się podoba. Jeśli dla ciebie stanowi to jakiś duży problem finansowy, to może po prostu nie kupuj rzeczy na