Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio ja i moja dziewczyna byliśmy na imprezie u znajomych, 90% imprezy spędziliśmy razem gadajac/pijąc. Upilismy się bardzo mocno, ona aż za mocno, była super pijana. Na zakończenie imprezy przyszedłem na chwilę do pokoju by porozmawiać z przyjacielem, w tym czasie dziewczyna ledwo mówiąc, a jak już mówiąc to po Angielsku wyciągnęła takiego chłopaka i go pocałowała(Zanim zeszliśmy się ze sobą, jak tylko o nim wspominałem ona mówiła że nie chce gadać o tej osobie bo się nią brzydzi[na sylwestra on chciał ją pocałować a ona go spoliczkowała])
Ona nie pamięta sporej części imprezy, z kim gadała i co robiła. Wczoraj była u koleżanki która jej o tym powiedziała, pojechałem po nią i mieliśmy pojechać do niej, gdy tylko wsiadła powiedziała mi o tym czego się dowiedziała.
Siedzieliśmy w aucie po jej blokiem z 2h rozmawiając, ona mnie przepraszała i mówiła, że czuje odrazę do niego ale w szczególności do siebie za to co zrobiła. Nigdy na trzeźwo by tego nie zrobiła (ona mi to mówiła, ale sam o tym dobrze wiem).
Ja osobiście powiedziałem, że jej wybaczam ale potrzebuję czasu by ochłonąć i wszystko przemyśleć.
Jest to dla mnie ciężka sytuacja, nie wiem jak mam odreagować/zapomnieć o tym.
Jak byście postąpili w takiej sytuacji?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 9
Rypus: > Ja osobiście powiedziałem, że jej wybaczam ale potrzebuję czasu by ochłonąć i wszystko przemyśleć.

Już #!$%@?łeś. Było chociaż zerwać z nią na tydzień/dwa, żeby zatęskniła i zrozumiała co straciła. Najlepiej, gdyby podczas tej rozłąki dotarły do niej słuchy o Twoim powodzeniu wśród kobiet. Nawet nie mówię o seksie, ale jakiejś kawie z atrakcyjną loszką. Zrobiłaby wszystko, żeby odzyskać takiego zajebistego, silnego i pewnego siebie faceta. Byłbyś samcem alfa w