Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam dla rodziców drukarki o takiej:
-laser czarnobialy
-wifi
-chetnie ze skanerem
-tania w eksploatacji
-i co najwazniejsze - musi mieć podajnik papieru, który równo podaje kartki. Obecnie maja drukarke, ktora ma z tym duzy problem, jak sie nie przytrzyma, to drukuje krzywo i to wlasciwie jest glowny powod zmiany.

Pomoze ktos? :)
#drukarki
  • 11
@nolnejm: W prawdzie bez skanera, ale SAMSUNG SL-M2026 - mieści się w szafce. Tania w eksploatacji, równo daje kartki. Wifi działa świetnie - z telefonu drukowanie to czysta przyjemność.

Jak ma być ze skanerem to w robocie mamy Brother DCP-L2560DW - tylko to już taki kombajn, dość duża.
@nolnejm: Polecam poleasingowe rzeczy można w naprawdę dobrych pieniądzach znaleść, minus to wielkość bo firmowe zazwyczaj są większe od domowych ja rodzinie kupiłem ML-3710ND ma duplex mega ułatwia życie i nie ma wifi (ale podłączyłem przez sieciówkę do routera i jest bezprzewodowa)
@nolnejm: Mam jeszcze parę w dobrym przebiegu (20-40 000 wydruków) 320 zł brutto

Zamienniki czarny za 100 zł na 11 000 kopii

Canon i-SENSYS LBP 3460dn

Staruszki ale to urządzenia dla dużych firm i spokojnie jeszcze długo podziałają u nas masz gwarancje 3 miesięczna na używane sprzęty.
Tak ta drukarka ma duplex, ogólnie drukarki Brothera są jakościowo dobre i tolerują zamienniki, więc z całego serca polecam. A jak będziesz potrzebował zamienników, to odzywaj się, podrzucę rabat! :)