Wpis z mikrobloga

@DyG121: kurde chłopie, aż mi przypomniałeś. ME Andromeda mi lagował, głupi myślałem, że mam za dużo sejwów, więc usunąłem wszystkie. Potem lagował o tak jak #!$%@?, więc pomyślałem - a i tak mam auto zapis, nie dam rady grać z takimi lagami. I co? I #!$%@? autozapis nie działa podczas misji. #!$%@?, jak się wtedy zdenerwowałem, ponad 50h, specjalnie robiłem najpierw WSZYSTKIE poboczne, każdą gównianą poboczną i wszystko poszło się #!$%@?ć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TAKATA_: No ja też wtedy odinstalowałem grę, nie mógłbym wszystkiego jeszcze raz robić od zera. Ale po latach wróciłem jednak i już udało się z sukcesem dokończyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qwertylion: No aż nie mogłem uwierzyć, że w plikach gry nie były przechowywane jakieś kopie starych zapisów. Próbowałem nawet odzyskać starszą wersję pliku z backupów Windowsowych, ale akurat tego nie miał
@Conscribo osoby, które nie zapisują gry po każdej misji w minimum 3 odrębnych save'ach, same się proszą o takie przypadki ¯_(ツ)_/¯ mnie gry nauczyły przezorności już lata temu
@Conscribo: ja zawsze jak jest możliwość zawsze robię nowy zapis jak jest limit np 10 to od góry do dołu i z powrotem
w ja2 zapisy lubiły się psuć nawet 3 pod rząd (°°