Wpis z mikrobloga

jak złożyłem wypowiedzenie to dzwonili do mnie po 15 razy dziennie. Z różnych numerów. 3 dni jakiś po zakończeniu terminu wypowiedzenia, telefony dopiero ustały.


@Mirkujacy: było odebrać, prawie się zgodzić i powiedzieć że się zastanowisz, kolejnego dnia, że "jednak nie" i pada pytanie "a ile chciałby Pan za to płacić" :P
@Bethesda_sucks: Jak chcesz ponegocjować to:
1 Składasz wypowiedzenie
2 Musisz bardzo dobrze znać ofertę konkurencji
3 Jak telemarketer da ci słabą ofertę mów że chcesz gadać z jego przełożonym lub mów żeby się z nim skonsultował i oddzwonił. Jak masz dobrą postawę i potrafisz gadać twarzą w twarz idź do oddziału
@Sepzpietryny: Ale to tak nie wszędzie działa, zwykły pracownik nie ma możliwości dania lepszej oferty AFAIK, a z kierownikiem nie zawsze da się gadać. Jeszcze teraz przez koronawirusa kontakt twarzą w twarz nie będzie możliwy, a na czacie czy telefonicznie też nic lepszego nie dają.
@Bethesda_sucks: Więc informujesz że czekasz na lepszą ofertę, musi się z kimś skonsultować a oni tam mają tabelki gdzie ładnie widać klientów "uratowanych" itp i od tego zależą ich pensje.
Poza tym poświęć pół godziny na poznanie oferty konkurencji a ie "ja chcieć za mniej"