Wpis z mikrobloga

@Zgrywus1 masz na myśli LEGO classic? Jeśli tak, to masz tam zazwyczaj kilka klocków we wszystkich kolorach tęczy. Czegoś dużego ładnego z tego nie zbudujesz bo będzie pstrokate. Jako klocki bazowe w miejsca niewidoczne bardzo dobry interes bo cena za 1 klocek najlepszą ze wszystkich serii.
@Zgrywus1: tak średnio, trzeba sprawdzać jakie ma dany zestaw elementy. Z tych najmniejszych to niewiele można stworzyć i same małe elementy dają. Jest wiele kolorów, więc musisz więcej kupić tych zestawów niż innych by zbudować np. coś szarego.
@Zgrywus1: na oficjalnej stronie lego można kupić pojedyncze klocki tylko trzeba zobaczyć co się opłaca. Można namierzyć kilka dobrych zestawów do twojego projektu i czekać na promocje
@Zgrywus1: zerknij sobie co tam jest, na rebrickable.com znajdziesz listę elementów.
Mam dwa zestawy z takimi klockami, jest kolorowo, ale zbudować z tego ciężko, może te 1500 e. daje więcej możliwości. Popatrz różne serie i zestawy, np. star warsy mają dużo szarych lub czarnych płytek.
Sprawdź co jest w sprzedaży i jakie mają elementy.

Masz już jakiś pomysł czy to dla dzieci?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qullion: dla siebie myslalem, a myslalem o budowlach z serii heroes, moze ratusz chaosu z heroes 4. Bawiles sie moze tymi programami do projektowania zestawow? Wiem ze jest kilka, nie wiem ktory bylby najlepszy
@Zgrywus1: nie byłem nigdy fanem gry heroes, więc tak dokładnie nie wiem o jaki ratusz chodzi. Programami nie bawiłem się bo wolę patrzeć na elementy jakie mam i coś sobie próbować zbudować.
Na twoim miejscu bym przeanalizował dostępne modulary z creatora, tu powinieneś mieć najwięcej możliwości.
@Zgrywus1: to ja bym wybierał zestawy do kupienia pod ten projekt. Dużo pracy, dużo układania i za jakiś czas by coś z tego było. W mieszankach jest wszystko i nic i też nie będzie tylu klocków jakich potrzebujesz.