Wpis z mikrobloga

@filip-zabkowski kupiłem na ten sezon f1tv i brakuje mi możliwości oglądania na TV, tylko komputer lub telefon wchodzi u mnie w grę :/ W zeszłym sezonie miałem Playera z pakietem Eleven i było elegancko, a i żona zadowolona bo jakieś TVN'owskie lifestyleowe płatne kanały miała odblokowane. Nie wiem czy nie wrócić do Eleven. Ale zobaczę po pierwszym wyścigu bo jestem ciekaw onboardów na życzenie, czego w Eleven nie ma. Cenowo wychodzi podobnie
@filip-zabkowski: Ja korzystałem cały poprzedni rok z F1TV i osobiście nic specjalnego. W tym roku przerzucam się na Eleven

" masz jakiegokolwiek mistrza świata który jest pytany o komentarz podczas wyścigu na 11"


Spoko, ale za to na 11 mogę słuchać wywiadów Kubicy, a nie jakiś PRowych marionetek. Kubica znowu pewnie będzie gościł w 11 tak jak w 2018 gdy był rezerwowym. Podobno w 11 jest lepszy obraz 4K, bo F1TVPro
@filip-zabkowski: Plusem jest to, że masz archiwum, ale to musisz mieć czas i chęć i sama jakość starych wyścigów nie zachęca do nadrabiania sobie całych sezonów
Masz dostęp do live timingu ale są też jeden publiczny live timing z którego wolałem korzystać zamiast oficjalnego.
Trochę materiałów poza F1, ale ja całkowicie nie jaram się tym Buxtonem latającym po paddocku, więc nie oglądałem.

Masz jeszcze onboardy, ale moim zdaniem jest to kiepskie.