Wpis z mikrobloga

@rafgrz: hej Tu Dawid z MemoCrashera mega Ci dziękuję za chęc pomocy w naszej promocji, ale jeśli możesz to bardzo proszę usuń nasz teledysk z wykopu, ponieważ ściąga nam swołocz do statystyk którzy brużdżą nam w algorytmach i zaniżają swoim hatem pozycjonowanie filmu. To nie jest ani nasza nisza ani ludzie, którym chcemy pokazywać naszą muzykę.Rodzaj retoryki jaki część ludzi tu uprawia jest daleki od tego o co w ogóle nam chodziło w naszej muzyce. Bardzo Proszę, zrób to jak najszybciej. Pozdrawiam
  • 7
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: jest na profilu @rafgrz i jak dla mnie nigdy nie miał tu trafić. To zwyczajnie nie jest portal na takie treści, ani nigdy nie zależało nam na takim rozgłosie. W komercyjny sposób pokazaliśmy mega trudny problem, który w jakiejś mierze dotyczy każdego. Ale nie wiem, kto wrzuca metalowy klip na portal, gdzie są różni ludzie, z różnymi gustami i oczekuje nie wiem czego... Natomiast bierna agresja i jakieś docinki na
ja wiem i jestem MEGA wdzięczny, po prostu tu nie jest miejsce na niszowe filmiki;) tu jest cała polska brać i każdy czekaj na co innego, albo żeby podrzeć łacha i rykoszetem możemy oberwać tym TIRem :D pozdrawiam serdecznie!!