Wpis z mikrobloga

Bardzo głupia historia... Byłam w drukarni po wydruki Pachamamy i jakiś dziadzia się zaczął mnie wypytywać "co to za szatańskie obrazki". Myślałam, że sobie żartuje więc zaczęłam mu opowiadać o co chodzi, że to inkaska bogini, matka wszechświata, ma nawet kosmos w ciążowym brzuchu, a on na mnie nakrzyczał, że mam się tym nie zajmować, bo co ja sobie myślę, że Pachamama jest prawdziwa? XD Potem się mnie zapytał, czy chcę iść do piekła. Ucięłam szybko rozmowę stwierdzeniem, że jak na razie to jemu w tym lepiej idzie, bo słyszałam że ciekawość to pierwszy stopień do piekła, więc niech się nie interesuje co ja robię, ale do dziś nie wiem czy to śmieszne czy smutne.
Trochę brzmi jak #gimbohumor i chyba bym nie uwierzyła, że serio są tacy ludzie. A Pachamama w kolorze A5 to gratis dla pierwszych 30 osób, które zamówią coś za przynajmniej 35zł w moim sklepie, z okazji dnia kobiet.

#tworczoscwlasna #chwalesie #xhxhxrysuje #rysujzwykopem #rysunek #grafika #mitologia #kobiety #dzienkobiet
xhxhx - Bardzo głupia historia... Byłam w drukarni po wydruki Pachamamy i jakiś dziad...

źródło: comment_1583512237l0y470CDMwiyvWOlT67YDK.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Borealny: wyszedł na szczęście przede mną, bo kropienie wodą elektroniki mogłoby się źle skończyć xd A drugi plus to taki, że nie zobaczył schnących plakatów 50x70 - dwie gołe baby, w tym jedna na psychodelicznym tripie. Tego mógłby już nie wytrzymać psychicznie ʕʔ
  • Odpowiedz