Wpis z mikrobloga

@Axelio: Dobrze zrozumiałem ostatni paragraf tego artykułu:

Podsumowując, uważasz, że to, co zrobiłeś na Woodstoku było w porządku?


Tak, sądzę, że było to dobre działanie. Chcę, żeby inni wzięli ze mnie przykład i też zaczęli walczyć z politykami i dziennikarzami.

Ja też to podsumuję. Nie wiem co sobie uroiłeś, ale nie jesteś żadnym "wojownikiem o wolność" czy innym politycznym męczennikiem. Jesteś zwykłym, głupim chuliganem. Wszyscy, łącznie z twoim ukochanym idolem JKM,
@Axelio: Miałem nieprzyjemność poznać tego kuca na Przystanku Woodstock, brudas, bez ubrań na zmianę, bez mydła, bez kasy, bez wykształcenia, czyli taki namolny kuc po prostu, w dodatku strasznie upierdliwy, bo nie rozumie i nie zna słowa "nie". Tak go można opisać. Człowieku weź się zastanów jak można walczyć o wolność i mówić, że chce się ludzi zamykać więzieniach albo szpitalach psychiatrycznych. Znajdź sobie dziewczynę to może zrozumiesz co ważne jest
@Axelio: Jesteś oszołomem, normalni ludzie sobie żyją i nie potrzebują rozrób. Świata nie zmienisz i pogódź się z tym albo siedź z pedofilami w zamknięciu.
@Smookie: Ok, wszystko fajnie ma zakaz, ale co z tego przyjechać może. Myślisz, że będą za nim latać, a w takim tłumie ludzi to zginie. No chyba, że znowu coś odwali albo zabierze głos na ASP.