Wpis z mikrobloga

Przesiadam się z poczciwego #mi4c na coś nowszego. Najlepszym wyborem w okolicach 1k jest chyba #mi9t. Głównie nad nim się zastanawiam, a dokładnie jest za 1050 w wersji 6/128. Można by było jeszcze się zastanowić nad #mi9tpro i #mi9, ale różnica w cenie jednak trochę jest. Głównie zależy mi na płynności podczas użytkowania i dobrym aparacie.

Można kupić coś lepszego za te pieniądze?

#xiaomi #aliexpress #gearbest #bangood #telefony #smartfon #android
  • 17
@Kubaa001: Bierz mi9T, ja osobiście nie zniósłbym wielkiego okrągłego badpiksela na ekranie. Co do płynności, mam MI5 150K w antutu i śmiga aż miło mimo iż telefon miał premierę 4 lata temu. Uważam, ze obecne procesory są na tyle wydajne, że nawet średniak, wystarczy na najbliższe 3 lata bezsterowego użytkowania( no chyba, że producent celowo sknoci coś w oprogramowaniu)
@Kubaa001: Mam mi9t, niby żałowałem, że nie kupiłem pro, ale teraz nie żałuję bo trochę lepszy aparat i procek i sądzę że nie warto. Zobacz jeszcze oppo bo też ciekawe telefony mają, ale z czystym sumieniem mi9t mogę polecić, śmiga zajebiście
@Kubaa001: Używam mi 9T od pół roku i jestem zauroczony jak fajnie ten telefon śmiga duży wygodny wyświetlacz całkiem dobre zdjęcia (względem mi4c na pewno odczujesz różnicę).
@Hatam: Moje Mi4C w wersji 2/16 już niestety trochę niedomaga, nw. jak w przypadku Mi5, ale potrafi się zamulić.
@CrisPell: Na aparacie właśnie mi zależy, bo jak się robi trochę ciemniej, to Mi4C sobie nie radzi, a po ciemku to już w ogóle się nie da zdjęć zrobić.