Wpis z mikrobloga

To się znalazł nam rodzynek na tagu #anime xD

Zaczęło się od tego. I jak taki mały szczekający głośno piesek, któremu coś nie pasuje, musiał dać upust swojej nienawiści i odwalić niezły fikołek intelektualny w swoim wpisie, w którym nie mogę odpisać ¯\(ツ)_/¯

Niezłym trzeba być zwyrolem, by seksualizować takie serie jak
Kiniro Mosaic_. Przykre jest to, że jest tak wielu tak prostacko myślących i funkcjonujących ludzi, że jak myślą "podniecać się", to mają w głowie od razu #konzwalony. No bo nie można się już jarać czymkolwiek w inny sposób, niż z objawem sztywnego penisa. Smutni są tacy ludzie, którym bliżej do jaskiniowców, niż do cywilizowanego człowieka. Idąc jego logiką - jak oglądam filmiki ze śmiesznymi kotkami, które dają mi radość, to oznacza że mi staje i mam zapędy zoofilskie xD
#bekazpodludzi
  • 13
@tamagotchi: Ja lubię takie moe komedyjki bo mnie relaksują, nie ma to jak po ciężkim dniu w pracy, otworzyć sobie dobre piwko i obejrzeć urocze dziewczyny robiące zupełnie nic nadzwyczajnego. Brak zawiłej fabuły, konfliktów, scen akcji jest wtedy plusem, co nie znaczy że tych elementów nie lubię w innych seriach, wszystko zależy od nastroju.

To że niektórzy od razu zakładają że jeśli ktoś ogląda takie serie, to "pewnie tylko żeby do
@Lisiu: miałem dać Ci plusa, kliknąłem niechcący kilka razy z rzędu, dałem, cofnął się, a teraz wyskakuje błąd przy próbie ;d

Uniosłem się trochę w tym wpisie, bo uważam się obecnie za osobę wrażliwą, jak nigdy wcześniej i to była obrona przez atak ;p Przez dosłownie dziesiątki lat, przez trudną sytuację życiową, żyłem długo w znieczulicy i ja sprzed nawet i pół roku pewnie by zareagował na jego gadkę bardziej agresywnie.
@tamagotchi: Ogółem to, co się teraz dzieje w okół anime i mangi jest chore. Nie znam się na jego gatunkach i tak, jak są Echii (często to dość fajne produkcje, niekoniecznie byś nic tylko walił konia do nich, a po prostu lekka opowieść utrzymana w kręgu nagości) i Hentaie, to jednak doszukiwanie się "pobudzania" seksualnego w czym innym? I nie, nie zabraniam wychodzenia w sferę fantazji czy czegoś tam, ale próba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Cerb3rusPL: ecchi nie są od walenia konia raczej :D choć są różne. Ja fanem gatunku nie jestem, dopiero zacząłem nadrabiać High School DxD. Hentaje to dla mnie osobiście "podanime", robią je inne studia, najczęściej wykonanie jest słabe i grają w nich niszowi aktorzy głosowi. Niewiele z tego widziałem, ale o dziwo zdarzyło się trafić nawet na coś ładnego. Tak, czy siak, do żadnej kreskówki jeszcze nigdy nie waliłem. Ale wszystko przede
@tamagotchi: Wybacz, że dopiero teraz, ale nie mogę nie odpisać, bo mądrze piszesz :) Co do anime i mangi kwestia tego jak napisałeś - estetyki i wykonania. Nie wiem czemu i skąd się wziął stereotyp, że mężczyzna WSZYSTKO musi widzieć w kontekście seksualnym. Są rzeczy do tego i do tego. Z jednej strony świat zarzucam nam to, ale gdy pokazujemy że nie tylko, to też biadoli i wynajduje na siłę cokolwiek
@Cerb3rusPL:

Wybacz, że dopiero teraz

Samemu tak mogę teraz napisać :D Miałem odpisać wczoraj ale mocno pochłonęło mnie inne zajęcie, a też nie miałem zamiaru napisać niczego tak krótko, na odchodne.

A propos kontekstu seksualnego - od dawna wyznaję to, co już napisałem, ale czasem ostatnio mam inne myśli. Że to może ze mną jest coś nie tak, że odcinam się od seksualności w tych treściach, bo to przecież najbliższy (w