Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Planuję zakup telefonu w granicach 2k.
Od dwóch lat używam Mi Mixa 2 i poza kamerą (Co zauważyłem w sumie dopiero jak zacząłem równolegle używać Samsunga Note 8) jestem z niego bardzo zadowolony, ale cóż, juz się zużył.
Myślałem głównie o:
1) Mi note 10 - wiem, że procesor nie jest z najwyższej półki, ale chyba nie jest to coś co by kompletnie go skreślało? Z wymagających aplikacji czy gier raczej zbytnio nie korzystam, największe obciążenie to gierka podobna do Pokemon Go.
2) Oneplus 7
3) Mi Mix 3 - półka niżej, ale design mi się bardzo podoba.
Czy może lepiej poczekać na Mi 10, albo obiecanego Mixa 4, albo brać jeszcze coś innego?
#android #xiaomi #oneplus #telefony
  • 17
@Saint_Sinner: 1) aktualnie jest za drogi jak na swoje mozliwosci - nie ma sensu. Jesli stanieje <1300zl to mozna smialo brac, ale to nierealne do czasu pelnej dostepnosci mi10.

3) jak bierzesz to tylko mi mix3 5g nie ma dualsima ale ma mocniejszy procek i pare innych usprawnien wzgledem mi mix3.

Mi10 w zadnej wersji nie bedzie kosztowac 2000zl, strzelam ze najtansza wersja bedzie 2500+.
Ja używam Pixela 2 i jak na swój wiek to dalej bije dzisiejsze telefony na głowę.
A płaciłem za powystawówkę rok temu 560pln ( ͜͡ʖ ͡€)
@Saint_Sinner: Mam mi mixa 3 i materiałowo 10/10, naprawdę plecki nie do zarysowania. Nie zacina sie, działa jak złoto. No ale to telefon z 2018 jak ktoś już napisał i w sumie to się jakos nie zestarzał, ale wsparcie pewnie straci.

Jakbym był na Twoim miejscu to brałbym OP7 albo nowszego teraz.

Na mi10, to se możesz poczkeac, bo pewnie zejdzie na pniu i znowu go nie będzie miesiącami jak mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venividi: Muszę się gdzieś wybrać gdzie będę mógł wziąć do ręki tego Oneplusa bo na żywo jeszcze nie widziałem. A widzę, że 7t jest w zasięgu finansowym, więc spoko wyglada ta opcja.
Samsunga odpuszczam, bo raz, że przywyklem już do co najmniej 6 cali ekranu, a dwa, że bateria 3100 przy moim użytkowaniu to będzie dramat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saint_Sinner: pamiętaj ze bateria baterii nierówna, czasem 4500 mAh moze sie okazac słabsze niz 4000 w innym modelu, bo ma mniej prądożerne podzespoły, oszczędniejszy ekran amoleda zamiast LCD itp. Mi 9 albo mi 9t pro polecam jako bojówka Xiaomi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale OP7 tez niczego sobie.