Wpis z mikrobloga

Naszły mnie refleksje na tagu #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem. Moderacja rok i 5 miesięcy temu zbanowała oryginalnych twórców (może gdzieś się cicho kryją teraz ( ͡º ͜ʖ͡º)) tagu, przez co nie mógł on ewoluować swobodnie na więcej odłamów niż tylko sprawiedliwe nosacze, nie miał szansy zrobić większej rewolucji na którą część społeczności przynajmniej zasługiwała.
W pic rel opinia moderatorów, trochę szkoda, że to ona w zasadzie powinna wisieć na belce. Polecam starym, a również niezaznajomionym w tagu odwiedzić historię z 2018/wrzesień. Zawsze warto się dowiedzieć jak to kiedyś było. ( ͡º ͜ʖ͡º)
zarroc - Naszły mnie refleksje na tagu #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem. Mod...

źródło: comment_15834468988U5ji998UzXggAPpIEqrME.jpg

Pobierz
  • 14
@Zelber: No ja na przykład dziś się dowiedziałam, że pisanie żeby wszyscy pozdychali i, że będzie się do tego przykładać rękę nie jest naruszeniem regulaminu i musi zgłosić to osoba obrażająca (choć komentarz nie był oznaczeniem nikogo, a ogólnikiem), natomiast napisanie w żarcie, że ktoś jest ''cipą'' i dlatego też może obchodzić dzień kobiet (a dotyczył typowego posta o ''p0lkach'') jest naruszeniem regulaminu i tego już nie musi zgłaszać osoba obrażana,
n ewoluować swobodnie na więcej odłam


@zarroc: #!$%@?, mam nadzieję, ze ten screen od moderacji to przeróbka, Jakim #!$%@? prawem beda decydować co na wypoku ma byc a co nie, tylko dlatego, ze jest słabe??? przecież podobno o contencie na wypoku decyduje społeczność, czy przypadkiem te osoby które to wrzucały nie były częścią społeczności? A osoby zgłaszające mogły dać tag na czarną. Ja #!$%@?, co za #!$%@? portal