Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Oto Hrabina Schabina. Hrabina bo ma dupę wielką jak szlachcianka, Schabina bo przy 1700 kg wagi jest ciężka jak porządny kawał schabu. Będzie dbana i szanowana jak się pierwszej furze należy. Chciałem jakieś coupe albo cabrio, kupiłem ogromne szwedzkie kombi i cieszę się jak dziecko. Rozsądek wygrał. #pokazauto #chwalesie #saab #saablove

Edit: Wołam @xionc -Xięże, melduję wykonanie zadania. Jest Saab.

@Stolusznik Pamiętasz, w co celowałem? Oooops! XD
Pobierz
źródło: comment_15834476344PfCfjUTUGGf74UpSAl8D1.jpg
  • 48
@sasukeyokai: spoko gratki. ale jak juz jestes rozsadny to idz za ciosem, badz dalej rozsadny i rob hajs zeby pozniej byl porsche spider.

bo dla kogos to byloby w #!$%@? nierozsadne jezdzic tym 1700kg bo ma duzo miejsca w srodku kiedy 99% czasu jezdzi puste ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sensie rozsadek jest taki ze raz na miesiac mozesz cos wiekszego przewiezc? raz na miesiac to mozna
@sasukeyokai: no i dobrze, spoko auto zwlaszcza jako pierwsze.

@kipowrot: zalezy od osobnika. jedni potrzebuja bata nad soba typu kupuja zajebiste auto i wtedy musza #!$%@? i dochodza do duzych pieniedzy, inni kupuja tanie auto i dzieki temu oszczedzaja i tez dochodza do pieniedzy szybciej

ale inny typ ludzi osiadzie na poziomie takiego auta, albo skoro kupi zajebiste to po co ma pracowac jak jest fajnie juz teraz.

@kipowrot:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@kipowrot: Zawołam, nie martw się. Schabina jest spoko na początek, trafiła mi się z pewnego źródła a na czymś tak dużym fajnie jest się nauczyć jeździć. Mi się nie spieszy. Nie muszę sobie przedłużać fiuta samochodem. Nie mam ciśnienia.

W tej chwili muszę się skupić na nauce, a fakt że będę mógł to robić na czymś z jednej strony bezpiecznym (nie jest za mocna) a jednocześnie troszkę wymagającym (parkowanie kombi bez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kipowrot: Oglądałem różne cabrio, miałem określony budżet. Nie byłem w stanie kupić cabrio w stanie który by mnie zadowalał, trafiło się bardzo dobrze utrzymane kombi które mnie w jakiś sposób zaintersowało (bo Saab, a przymierzałem się do 93 w cabrio). Ot, cała historia. ¯\_(ツ)_/¯

Nie rozumiem czemu podchodzisz do tego, jakbym krzywdził Ci matkę.