Wpis z mikrobloga

dużo dobrych opinii o ich scrollach słyszałem.


@ugabugadojaskini: MX performance padł po 2 latach, ukręcony scorll (nie łapie albo myli kierunek). Pomyślałem zdarza się. MX master 2 to samo po 1.5 roku i do tego dwuklikające klawisze. Kolejnego Logitecha nie kupię.
  • Odpowiedz
@ugabugadojaskini: poprzednia moja myszka logitecha mx laptop działa do dziś (10+ lat z czego z 4 była moją podstawową). Nie używam jej na co dzień tylko dlatego że jest za mała. 2 lata życia w myszy za 5 stów to jest dla mnie jakiś żart. Kolejny to nierozbieralność nowszych logitechów. Jestem prawie pewien że jakbym wyczyścił i przesmarował enkoder problem magicznie by się rozwiązał tyle że myszki nie złożę do
  • Odpowiedz
@keton22: 2 lata za 500 zł u mnie 2 miesiące za 150 zł więc rachunek i tak jest na korzyść logitecha, poprzednio miałem mionix castora kilka miesięcy po jego premierze kupiłem i wytrzymał 5 miesięcy zanim scroll mi padł. Chociaż akurat w przypadku mionixa jestem im w stanie wybaczyć bo maltretowałem te myszkę, blinkiem ani razu nie rzuciłem o biurko a dwa miechy wytrzymał :(
  • Odpowiedz
mionix castora


@ugabugadojaskini: mój naos odpukać po czyszczeniu zyskał drugą młodość kosztem nowego kompletu ślizgaczy. 3 śruby i mysz rozebrana. Znacznie lepsza opcja niż wyrzucać mysz bo nie można jej wyczyścić.
  • Odpowiedz
@LubiPiwko: od 3 miesięcy jadę już na używce (stan jak nowa) corsair scimitar i póki co wszystko działa jak powinno tak więc na bank wytrzymuje dłużej niż myszka od szajsmachines chociaż przynajmniej się zgodzili na wymianę myszki na nową po wysłaniu im uszkodzonego egzemplarza, nie skorzystałem z oferty, szkoda mi cebulionów na wysyłanie złomu
  • Odpowiedz