Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, jakie kamerki samochodowe polecacie? Zależy mi żeby nagrywała i przód i tył, miała tryb parkingowy, była w miarę kompaktowych rozmiarów, no i wiadomo nie za miliony monet, powiedzmy około 500 PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°). Doradźcie bo kompletnie się na tym nie znam xD. #motoryzacja #samochody #kamerasamochodowa
  • 6
@KornKid mam Viofo A119 v2 z gps, w rodzinie jeździ jeszcze 70MaiPro. Obie od Chińczyków ściągane lipiec-sierpień 2019. Mogę wysłać link do surowego nagrania z karty jeśli chcesz. Z tym że nie jeżdżę w nocy więc interesowało mnie tylko nagrania w dzień. Pierwsza 270zł druga 190 zł - takie ceny były w 2019 lipiec-sierpień.
Wcześniej jeździło kilka lat G1WHT i jakość była słaba. Pytaj co chcesz wiedzieć.
@snwptest chodzi mi głównie o to, żeby była na przód i tył i miała dobry tryb parkingowy, ponieważ samochód głównie zostawiam na parkingu przy drodze i w razie jakiejś ocierki czy stłuczki wolę mieć ogląd z obu stron . zastanawiam się właśnie między viofo a xiaomi, kwestia tego czy warto dopłacać i mieć przód tył czy wystarczającym jest sam przód, czy w cenie viofo 129 jak pisał Mireczek wyżej kupić dwie xiaomi
@KornKid nie pomogę w temacie czuwania na parkingu czy czuwania w nocy, czuwania w ogóle. Nie korzystałem nigdy, nie używam. Kłopotliwe zasilanie na stałe, szkoda mi akumulatora. Auto mam 15 letnie i już odrapane i tu i tam.obtarte i kropki rdzy są tu i tam. Nie będę inwestować w gadżety, wolę w bak wlać i jeździć. Wystarczy mi przód jak się nagrywa gdy jadę. ¯_(ツ)_/¯