Wpis z mikrobloga

Świat książki to jednak porażka roku, idę bo mam niedaleko a chciałem kupić książkę. Na stronie na promocji w księgarni się dowiaduje że cena tylko przy zakupie przez stronę. Pytam czy mogę zamówić przez neta i dziś jeszcze odebrać- nie. Mogę zamówić i odebrać tej księgarni jutro jak przyjedzie bo muszą wysłać taka sama książkę którą będę mógł odebrać xD
Zamówiłem odrazu, nie przyszła przez cały dzień jak miałem ochotę poczytać xD
Zamówiłem mamie w nocy książki w bonito gdzieś przed północą i o 8 rano SMS że juz mogę odebrać.
Trochę beka że mam książkę w łapie i muszę czekać aż wyślą taka sama tylko inny egzemplarz i wtedy mogę sobie ja w tym samym miejscu opłacić i odebrać xD

#zalesie #ksiazki
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KattaK: ale świat książki ma dużo niższe ceny niż bonito. Jeżeli nie zależy Ci na odbiorze tego samego dnia to nie ma sensu brać gdzieś indziej. Bonito ma super system zamówień, ale od jakiegoś czasu z cenami poszli w poziom empiku
@KattaK pewnie mogliby dać Ci książkę ze sklepu i potem podmienić, ale jesteś obcym człowiekiem i dobrze, że nie poszli ci na rękę, są najtańsi, mają swoje zasady, nie jesteś księżniczką