Wpis z mikrobloga

Parafrazując klasyka - "Wykopki, when will they learn?"
Moja sława rośnie niczym zakola u 40 latka.
Pisałem Wam wyraźnie - jeśli trollujecie to włóżcie w to trochę serca. To już druga zielonka która pisze do mnie kilka godzin po założeniu konta. Nie będę opisywał rozmowy, bo macie ją na screenie poniżej. Od początku mojej działalności na vipok.ru, miałem kilku hejterów. Jednych łagodniejszych jak np. @Amerykanski-Naukowiec czy też bardziej agresywnych jak DDD777 którego nie ma już z nami gdyż usunął konto. Padały różne obelgi pod moim adresem. Niektórzy wprost życzyli mi najgorszego, i pisali, że mną gardzą. Dorobiłem się nawet kilku pseudonimów. Moim ulubionym jest "człowiek krab" nadany mi przez wspomnianego DDD777. Ale ten "dziennikarz" chyba przebija DDD777... "Joker z Wykopu", tak oto brzmi moja nowa ksywa. Nie oglądałem filmu Joker, ale chyba chodzi w nim o to, że facet odrzucony przez społeczność zwariował i zaczął masakrę. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Ogólnie ręce opadają, na to za kogo mają mnie niektórzy użytkownicy.
Oczywiście nie wierzę, że jest to prawdziwy dziennikarz. ()
#przegryw #blackpillraw #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski ##!$%@? #oswiadczenie #stulejacontent #chwalesie
B.....W - Parafrazując klasyka - "Wykopki, when will they learn?" 
Moja sława rośnie...

źródło: comment_1583424262uZphheiVd2SAb4Cy4BHbci.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blackpill_RAW: Kiedy do Ciebie pisał? Podejrzewam, że sobotnie wydanie GW układa się z dużym wyprzedzeniem, a ten debil probuje Ci wmówić, że dopiero teraz pracuje nad tekstem.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Co do ... ( )

I są wykopki, które wierzą w te "pigułki" i starają się zmienić w tego giga chada?

Jeśli ktoś się nie zgadza z treścią, to od razu odpowiadam, że informacje zaciągnąłem z incels.wiki czyli prawdziwej encyklopedii przegrywu.


Jest encyklopedia przegrywu, to nieźle? (
)

Czuje się, jakbym dopiero odkrył internet. Ludzie piszą do ciebie w sprawie jakichś rad, żeby stać się "red,
  • Odpowiedz
I są wykopki, które wierzą w te "pigułki" i starają się zmienić w tego giga chada?


@Mr_Squno: dlatego jedyna prawda to czarna pigułka i skończenie z pajacowaniem skoro można mieć ruchanie za 150zł ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: > Mam wyj*bane, kto jak wygląda, jeżeli można normalnie z tą osobą pogadać, to może wyglądać jak Quasimodo, zwisa mi to ¯_(ツ)_/¯

Ale kobietom to nie zwisa, choć nigdy żadna z nich się do tego nie przyzna. I o to chodzi w czarnej tabletce. Żeby nie pajacować przed nikim w nadziei, że to coś zmieni. A elliot to memik, nikt kto tak bardzo się przejmuje brakiem partnerki nie może się
  • Odpowiedz