Wpis z mikrobloga

i mają ten #!$%@? krany

@duncanidaho2: w nowoczesnym budownictwie (jesli mozna tak opisac budynki nowsze niz 15 lat) to nigdy nie widzialem podwojnych kranow. Sam mieszkajach w 4 roznych miejschach w Bristolu nigdy nie natrafilem na podwojne krany w mieszkaniu ( ͡º ͜ʖ͡º)

I jeszcze #!$%@? jedzenie


Dlatego nie je sie brytyjskiego tylko wszystko to co przylecialo wraz z imigrantami ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@ssehflodur śniegu nie będzie raczej, tesciowie mają pralkę od kilku lat na balkonie i ja tam rdzy nie widziałem ¯_(ツ)_/¯

@dyslexia 1999RMB około 1100zł. W Europie nie sprzedają chyba tego modelu. Tutaj masz link do czegoś po angielsku -
https://shopee.com.my/Xiaomi-Mijia-Smart-Washer-Dryer-Machine-1-Year-Warranty--i.12651691.2043795541

@Silvervend Dobre pytanie, niestety nie znam odpowiedzi. Wydaje mi się że chodzi jednak o miejsce. Łazienki dość małe w Chinach są, bardziej na północ gdzie już mają zimy i
  • Odpowiedz
@Sergeant_Matt_Baker ogólnie to zauważyłem, że na zachodzie Europy jest tendencja do trzymania pralki w kuchni. W UK ze względu na brak gniazdek w łazience. Z kolei w takiej Japonii trzymają w łazience, ale głównie dlatego, żeby zużyć wodę z wanny do prania. Pralkę na balkonie pierwszy raz widzę, ale może być jak z suszarkami bębnowymi, które emitują ogrom wilgoci. Tak czy siak, ciekawe rozwiązanie. XD
  • Odpowiedz