Wpis z mikrobloga

Też tak macie że jak rozmawiacie z kimś z rodziny ale nie tylko i ta osoba ma więcej niż 50 lat to zawsze opowiada o tym jak zna życie ile to lat już pracuje i ogólnie Ty jesteś gowniarz i nic o życiu nie wiesz ale jak będziesz w moim wieku to zobaczysz co to życie i na wszystkim zna się najlepiej bo co Ty możesz się znać xD no chyba że chce zmienić tapetę na smartfonie to wtedy "młody pokaż mnie jak tapetę zmienić ja nie wiem a po za tym to trzeba na spokojnie wytłumaczyć" #heheszki #rodzina #przemyslenia
  • 42
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 93
@szczypior90: Ostatnio spotykam się z takim dziadowaniem nawet u rocznika 95 - hurr durr, nic nie umie gówniarz a 2 tysiące pensji sobie krzyczy, ja na pierszym roku studiów to się cieszyłam że mi 800 zł dali.
  • Odpowiedz
  • 123
@szczypior90 ha! Pewien czas temu miałem taką rozmowę z moją babcią. Zarzucała mi, że mało wiem o życiu bo ona tyle przepracowała itp. Nie odbieram jej tego tylko, że czasy się nieco zmieniły od tego czasu. Od lat 90 kiedy przeszła na emeryturę w sumie to głownie siedzi przed tv albo odwiedza rodzinę opowiadając o swoich urojonych chorobach. Ja mimo tego, że coraz bliżej mi do 40 mam pracę, rodzinę, sporo
  • Odpowiedz
@szczypior90: Moja babcia tak gada za każdym razem jak jej coś mówię. W końcu przestałem bo szkoda energii na słuchanie takiego #!$%@?. Niestety nawet jak uważam żeby nic nie palnąć to i tak znajdzie sposób żeby takie pierdoły powrzucać w rozmowę xD kobieta ma 80 lat zaraz kipnie to wypada być miłym ale niestety tego nie ułatwia
  • Odpowiedz
@szczypior90 To nie musi być rodzina, wieku ludzi 45+ ma takie mniemanie o sobie, że każdy rozum zjadło, a tak naprawdę to gówno wiedzą o życiu, jedynie są dobrzy z tego przy czym pracują i NIEktórzy z wychowania dzieci
  • Odpowiedz
młody pokaż mnie jak tapetę zmienić ja nie wiem a po za tym to trzeba na spokojnie wytłumaczyć


@szczypior90: bo ty nic nie potrafisz oprócz zmiany tej #!$%@? tapety. Rodzice za dzieciaka dali ci tablet żebyś się #!$%@?ł to się nauczyłeś podstawowych funkcji i teraz uważasz że wszystkie rozumy pozjadałeś bo jedyna wiedza jaka posiadasz to obsługa smartfona
  • Odpowiedz
@biialas:

bo ty nic nie potrafisz oprócz zmiany tej #!$%@? tapety. Rodzice za dzieciaka dali ci tablet żebyś się #!$%@?ł to się nauczyłeś podstawowych funkcji i teraz uważasz że wszystkie rozumy pozjadałeś bo jedyna wiedza jaka posiadasz to obsługa smartfona


Co ty #!$%@? typie?
  • Odpowiedz
Ostatnio spotykam się z takim dziadowaniem nawet u rocznika 95 - hurr durr, nic nie umie gówniarz a 2 tysiące pensji sobie krzyczy, ja na pierszym roku studiów to się cieszyłam że mi 800 zł dali.


@Moseva: ale mają rację xD Za pracę bez kwalifikacji 2k to dużo. Są jednak na studiach ludzie którzy zarabiają i 3-5k bez kwalifikacji, ale to wtedy trzeba mieć pewne wrodzone umiejętności. Mówię o dużym
  • Odpowiedz
@impet: za brak jakichkolwiek kwalifikacji? XD Uczciwie. Nikt nikomu nie kaze tyle zarabiac, nikt mi nie powie ze w tym kraju nie ma mozliwosci bo sa. Tylko zamiast narzekac trzeba o siebie zadbac a nje #!$%@? na wykopie. Minimum umiejetnosci to minimum egzystencjalne i wiem ze to co powiem moze wydac sie radykalne, ale to nie ja zbudowalem swiat ktory operuje na zasadach w ktorych slabsi sa pozerani przez lwy,
  • Odpowiedz