Wpis z mikrobloga

o co wam chlopaki chodzi z ta nienawiscia do kobiet?


@Breakglasswithhammer: o jakiej to nienawiści mówimy, bo na screenie nic takiego nie ma?

dlaczego obrazajac przy tym kobiety, ktore doswiadczaja tego samego


nikt tu nikogo nie obraża, zostają wyłacznie nazwane rzeczy, które faktycznie mają miejsce.
  • Odpowiedz
@MUDAMUDAMUDA: zaginelo mi to teraz na tablicy ale w dalszej czesci jest o tym, ze kobiety wykorzystuja mezczyzn i zaczna wyrzucac ich z mieszkam a faceci nie beda korzystac z praw bo im duma nie pozwala. Jesli znajde reszte to wkleje ale samo mowienie o betabankomatach w nawiazaniu do ustawy o przemocy domowej jest chore.
  • Odpowiedz
w dalszej czesci jest o tym, ze kobiety wykorzystuja mezczyzn


@Breakglasswithhammer: skoro tak nie jest, to dlaczego żadna kobieta nigdy nie okazała jakiegokolwiek zainteresowania interakcją ze mną, jeśli nie oznaczało to "zrobienia czegoś dla niej"? Dlaczego zachowanie dosłownie wszystkich kobiet w mojej "rodzinie", których zachowanie miałem możliwość świadomie obserwować, opieralo się na wykorzystywaniu faceta?

i zaczna wyrzucac ich z
  • Odpowiedz
ustawa odnosi sie i do kobiet i do mezczyzn.


@Breakglasswithhammer: a praktyka zakłada winę mężczyzny niezależnie od okoliczności zastanych.

Boze ja tu nawoluje do skonczenia tej bezsensownej walki plci i traktowaniu sie po prostu jak ludzie


to może niech kobiety zaczną jak ludzi traktować facetów którzy nie są w top 10% pod względem atrakcyjnności fizycznej? I nie jak są już po trzydziestce i trzeba znaleźć bankomat do wychowywania bękartów po
  • Odpowiedz