Wpis z mikrobloga

@MUDAMUDAMUDA: zaginelo mi to teraz na tablicy ale w dalszej czesci jest o tym, ze kobiety wykorzystuja mezczyzn i zaczna wyrzucac ich z mieszkam a faceci nie beda korzystac z praw bo im duma nie pozwala. Jesli znajde reszte to wkleje ale samo mowienie o betabankomatach w nawiazaniu do ustawy o przemocy domowej jest chore.
w dalszej czesci jest o tym, ze kobiety wykorzystuja mezczyzn


@Breakglasswithhammer: skoro tak nie jest, to dlaczego żadna kobieta nigdy nie okazała jakiegokolwiek zainteresowania interakcją ze mną, jeśli nie oznaczało to "zrobienia czegoś dla niej"? Dlaczego zachowanie dosłownie wszystkich kobiet w mojej "rodzinie", których zachowanie miałem możliwość świadomie obserwować, opieralo się na wykorzystywaniu faceta?

i zaczna wyrzucac ich z mieszkam


dlaczego mielibyśmy wierzyć, że bedzie inaczej, skoro w Hiszpanii, na której
ustawa odnosi sie i do kobiet i do mezczyzn.


@Breakglasswithhammer: a praktyka zakłada winę mężczyzny niezależnie od okoliczności zastanych.

Boze ja tu nawoluje do skonczenia tej bezsensownej walki plci i traktowaniu sie po prostu jak ludzie


to może niech kobiety zaczną jak ludzi traktować facetów którzy nie są w top 10% pod względem atrakcyjnności fizycznej? I nie jak są już po trzydziestce i trzeba znaleźć bankomat do wychowywania bękartów po badboyu.