Wpis z mikrobloga

Mireczki z #ostroleka, macie jakiś polecany lokal z bilardem i piłkarzykami? Pytam o te dwie atrakcje, aby było jakieś urozmaicenie. A jakby jeszcze było tam dobre jedzenie to już w ogóle luksus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
@pamk22 Pizzeria diavolo jest bilard, ale czy są piłkarzyki tego nie wiem. Drugi lokal to klub elita tam jest bilard i są piłkarzyki ale chyba jedzenia nie mają w ofercie.
  • Odpowiedz
@pamk22: W Elicie potrafi patologia przyjść, ale jest najlepszy stół w mieście i piłkarzyki też są, jedzenia brak. W Diavolo bilard to porażka, nie ma piłkarzyków, ale pizza całkiem niezła i dość tanio. W Warowni jest bilard i piłkarzyki, ale na niskim poziomie, brak żarcia, za to klimat jest specyficzny, a goście i szefostwo dość rozmowni. ;)
EDIT: O tej godzinie to możesz sobie co najwyżej na kebaba iść, wszystko pozamykane.
  • Odpowiedz
@cooles: szukam lokalu na weekend w godzinach 20-22.
Wyczytałem, że w Biesiadowo też jest bilard, polecasz?
I dzięki za wcześniejszą odpowiedź, bardzo się przydała :)
  • Odpowiedz
@pamk22: Nie byłem na bilardzie w Biesiadowie, na zdjęciu stół wygląda ok, ale nie sugerowałbym się tym za mocno. Pizza jest średnia, a piłkarzyków raczej nie ma. Ciężko utrzymać na poziomie jednocześnie bar, klub bilardowy i pizzerię. 2 z tych opcji jeszcze w miarę, ale 3 nie da rady, np. klimatu baru nie da się przenieść do pizzerii itd. Ja jak jestem w mieście to robię "klabing" po wszystkich lokalach aż
  • Odpowiedz