Wpis z mikrobloga

pytanie do #rozowepaski

Po co w ogóle wiążecie się z mężczyznami? Pytam poważnie, bo może tutaj ktoś pozwoli sobie na szczerość.

Ja zawsze wyobrażałem sobie związek w taki sposób, że siedzę z dziewczyną całą noc i szczerze rozmawiamy o życiu - bez pajacowania i udawania ludzi, którymi nie jesteśmy. I to wszystko ze świadomością, że nie jesteśmy idealni, że za 20 lat i tak stracimy jędrność i zdrowie, że ani ona nie będzie modelką, ani ja nie będę zarabiał milionów. I że z takich rozmów i wspólnego bycia rodzi się pewna subtelna więź, która przekłada się na wolę bycia razem - poza całym tym #!$%@? i zepsuciem. Takie po prostu skromne wspólne życie i związek, który sam z siebie daje radość i jak latarnia jest wskazówką i oświetla okolicę. Ale jest jak jest.

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przystojnykawaler Mój związek taki jest. Bardzo kocham swojego niebieskiego i na odwrót. Uwielbiamy razem spędzać czas, rozmawiamy wtedy o muzyce, książkach, filozofii, psychologii etc.. Mamy podobne spojrzenie na świat, podobne zainteresowania, chociaż mimo wszystko trochę się różnimy. No i nikt nie potrafi mnie tak bardzo wkurzyć jak on ( ͡ ͜ʖ ͡) Polecam każdemu taki związek.
  • Odpowiedz