Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz kupiłem perfumy od Versace.Wybór padł na Dylan Blue. Typowy blind buy bo nie miałem czasu chodzić wąchać. Pierwsze wrażenie średnie ale co się stało po kilku minutach! Znakomity zapach,to rozwinięcie jest świetne. Dopiero wchodzę w zajawkę z perfumami bo dotychczas to używałem tylko Boss Bottled i tyle w sumie.Pytam ekspertów którzy znają zapach Dylan Blue. Które perfumy będą pachnieć jak rozwinięcie Dylan Blue cały czas? Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi :) Dzięki z góry za propozycje.
#perfumy
  • 19
@CannibalCorpse: dylan jest bezpieczny i... w sumie tyle. Ciesz się, że Dylan ci się podoba i dopiero się wkręcasz, bo przed tobą całe mnóstwo zapachów, które cię zachwycą. Jak trafisz na prawdziwe arcydzieło to wtedy zobaczysz co to znaczy znakomity zapach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CannibalCorpse: są spoko. Nie chciałbym wyjść na snoba ale na prawdę jest mnóstwo ciekawszych rzeczy z niszy niż podstawowe i oklepane przez wszystkich zapachy designerskie i absolutnie nie chodzi o cenę. Light Blue jest moim zdaniem kolejnym oczywistym zapachem, choć oczywiście nie jest zły.
@FELIX90: Nie no spoko wlaśnie po to pytam by się dowiedzieć od kogoś bardziej oblatanego w temacie :) To może podasz jakieś propozycje co mógłbym sprawdzić z ciekawych Twoim zdaniem zapachów? Mam 30 na karku i ubieram się dosyć elegancko,jestem też dynamicznym gościem ale nie fircykiem, jeśli to istotne.
@wujekwichura: @CannibalCorpse:
Kenzo Power, który w sumie nie jest zbyt popularny, kwiaty w otwarciu są bardzo nietypowe. Na wiosnę Amouage Sunshine, osobiście choruję na ten zapach. Neroli Portofino od Toma Forda, zaryzykowałbym nawet Al Haramain Amber Oud Gold Edition, osobiście mam słabość do flankerów Allure. Genialny do biura na lato będzie Sport Cologne i Blanche. Nie chcę mówić o zapachach których nie mam.
@FELIX90: dla mnie znów wszelkie Allure, które poznałam są nudne i powtarzalne, gdyby kosztowały 3x mniej, to pewnie aż tak bym się nie czepiała ( ͡º ͜ʖ͡º)
@CannibalCorpse: imo, jak zostało powiedziane już wyżej, Dior Homme Cologne jest genialny w swojej prostocie. Z bezpiecznych, ale ciekawych zapachów mógłbyś sprawdzić jeszcze Prada Amber Pour Homme.
@CannibalCorpse: Polecam Ci Loewe 7 Natural. Z Dylanem nie ma wiele wspólnego po za cytrusami, ale imo dwie półki wyżej jeśli chodzi o zapach, napewno nic podobnego nie wyczujesz na ulicy. Sprawdź może jeszcze Carolina Herrera 212 men, Tom Ford Grey Vetiver. Wszystkie są z kategorii świeżych i pasują do eleganckiego ubioru.
@CannibalCorpse: Też niedawno pisałem, że Versace Dylan są świetne :) Świetny przeciętniak i to jest jego zaleta. Bo on ma być przeciętny, nie narzucający się i na każdą okazje. Co do innych zapachów tak jak wyżej Ci napisali - najlepszy zapach na lato wg. mnie to Dior Cologne. Nie ma lepszych cytrusów. NIE MA. Po aplikacji tych perfum gęba sama się cieszy. Aplikowałbym te perfumy ludziom z depresją. ( ͡°
@CannibalCorpse: Jeszcze jeden zapach mi przyszedł na myśl - Dior Dune. Bardzo fajny zapach, na prawdę. Niestety jest wycofany z produkcji, więc cena trochę podskoczyła, ale jeszcze można go dostać za akceptowalną kwotę. Próbki też są dostępne, np. na allegro.