Wpis z mikrobloga

Kurcze, taka ładna dziewczyna a takie ma cielsko.. a twarz taka smukła, aż szkoda patrzeć. Ma kanał na yt, jest na prawdę sympatyczna, widać, że akceptuje siebie w 100% no ale mnie to jakiś nie przekonuje, to nie może być normalne, ona jest otyła a to jest choroba, dlaczego ludzie to akceptują zamiast z tym walczyć i się polepszać? Nie rozumiem tego. Na razie jest jej dobrze a ciekawe co powie za 30 lat gdy wszystkie choróbska zaczną wychodzić. #oswiadczenie #zdrowakobita #ladnapani
m.....a - Kurcze, taka ładna dziewczyna a takie ma cielsko.. a twarz taka smukła, aż ...

źródło: comment_15832281206qdpgyTLRtmQeHVFtuSdNv.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanKracy582: chyba sobie żartujesz. Grube baby z reguły są brzydkie bo mają ulane ryje, to jest bardzo rzadkie żeby mieć predyspozycje do szczupłej twarzy przy otyłości dlatego takie laski zazwyczaj są modelkami "plus-size".
  • Odpowiedz
@r3pr3z3nt: nie każdy lubi to co ja, to prawda. Ale chodzi mi tu bardziej o jej zdrowie, to nie jest normalne żeby mieć na sobie tyle tłuszczu, cały układ krążeniowy jest obciążony przez co potem mogą być konsekwencje. @miszczu90: no właśnie moim zdaniem wręcz przeciwnie, za duży poziom tkanki tłuszczowej powoduje wzmożona produkcję estrogenu, gdy jest za mało lub za dużo estrogenu w organizmie kobiety staje się ona
  • Odpowiedz