Wpis z mikrobloga

@w2kn2e: Nie będzie lało w weekend? ( ͡º ͜ʖ͡º) patrzyłem zaledwie na temperaturę ale dobrze że napisałeś bo rzucił mi się w oczy deszcz. Przyda się żeby przenieść Dzień Wagarowicza na piątek 13-ego ( ) Spitalamy ze szkoły
@komornik345: Nauka w internecie nie ma porównania do zapytania się kogoś twarzą w twarz o coś, co cię interesuje. Poza tym, wbrew temu co się powszechnie uważa w internecie nie ma wszystkiego, a już na pewno nie wszystko co jest w internecie jest wiarygodne. Nauczysz się na studiach.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@w2kn2e: wytłumacz mi co jest lepszego w uczeniu się ciągle pod presją, nawet tego co cię nie interesuje, później to musisz zaliczać u jakiegoś dziada od uczenia się tego co cię interesuje, o dowolnej porze, nie myślisz że musisz się tego czegoś na siłę uczyć do jakiegoś terminu

Po prostu trzeba umieć szukać informacje, to jest 2020 rok, już przeminęły czasy gdy tylko część ludzi coś wie i tylko od nich
@komornik345: Pod presją czego? Chyba nie chcesz mi powiedzieć że chodząc do szkoły masz za mało czasu na naukę. Skoro uważasz, że za pomocą internetu można nauczyć się wszystkiego tego co w szkole, to znajdź mi jakiś kurs z chemii i fizyki na poziomie gimnazjum i liceum bo zajebiście żałuję że się wtedy nie przykładałem do tych lekcji.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@w2kn2e: podaj mi moment w którym napisałem że szkołę da sie w 100% zastąpić internetem
Napisałeś że warto chodzić do szkoły i tam sie uczyć. Odpowiedziałem, że w internecie też się można uczyć i to we własnym zakresie, czyli kompletne omijanie podstawy programowej, która jest beznadziejna, więc po co się uczyć tych bezużytecznych rzeczy