Wpis z mikrobloga

Jak postrzegasz Chiny po całej tej sytuacji z koronowirusem? W sumie ciekawi jak mnie ta sytuacja wpłynęła na reputację (PR) tego kraju
#chiny #wirus #2019ncov #koronawirus #ankieta

Jakie jest twoje zadanie o Chinach?

  • Negatywne, teraz jeszcze bardziej negatywne 41.4% (92)
  • Negatywne, ale mniej 12.2% (27)
  • Pozytywne, teraz jeszcze bardziej pozytywne 32.9% (73)
  • Pozytywne, ale mniej 13.5% (30)

Oddanych głosów: 222

  • 17
  • Odpowiedz
@Aedemkun: bedac w Chinach w czasie wybuchu epidemii zdalem sobie sprawe, ze ludzie na Wykopie nie maja pojecia co sie dzieje poza ich domem i na wlasnej skorze sie przekonalem jak bardzo Wykop umie przeinaczyc lub zmanipulowac fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Amelie: wylecialem 17 stycznia do Fuzhou z Londynu i przylecialem z powrotem 31 stycznia. Swietnie poinformowane spoleczenstwo w Chinach na temat tego co sie dzieje itp. Majac karte chinska dostawalem po 2-3 razy dziennie SMSy od lokalnych wladz o postepie choroby, przeciwskazaniach i o tym jak dbac o siebie. To na WYkopie czytalem ze rzad ukrywa wszystko przed ludzmi, a bedac tam mialem wiecej informacji niz Wykop ( ͡°
  • Odpowiedz
nie spotkałem się z wpisami, że rząd ukrywa wirusa przed ludźmi


@Aedemkun: coz, ja czytalem dosc sporo, poniewaz siedzialem u swojej tesciowej w domu i czekalismy na poprawe (jedynie 3-4 dni spedzielem na cieszeniu sie Chinami - potem kolejne dni w domu, aby nie zarazic sie).
Czytalem juz takie bzdury, ze az glowa od tego boli.
  • Odpowiedz
@Aedemkun: Wykop jest #!$%@? i archiwizuje wpisy starsze niz miesiac ktore nie zdobyly zbyt duzej ilosci plusikow ( ͡° ͜ʖ ͡°) juz sie nauczylem nie czarnolistow osob z notka na temat postow na mirko, bo czesto to po prostu znika
  • Odpowiedz