Wpis z mikrobloga

Specjalnie założyłem konto, żeby podzielić się testowaniem #modafinil.
Od jakiegoś czasu chciałem zamówić na modafinil sklep, ale strona wygląda coś za dziwnie (jak te wszystkie super środki na odchudzanie), więc jeśli mam wyładować kasę w błoto, to przynajmniej o tym napiszę, żeby ustrzec innych. A jak zadziała i okaże się, że to nie fake, to też z chęcią podzielę się tą informacją.

Dotychczasowe moje przygody z #nootropy nie dały mi żadnych zauważalny efektów a testowałem:
PEA
Noopept
Sulbutamina
(kupowane na allegro, ale szybko wygasła aukcja)

Z bardziej legalnych:
Soplówka Jeżowata (solve labs)
Ashwagandha

Dla potomności:
zamawiam ze strony modafinil sklep com pakiet testowy 20 tabletek (po 5 Modalert, Modvigil, Waklert i Artvigil) za 158zł (+ 19zł wysyłka - w sumie 177zł, ale ze zniżką na "modaforum5" 169zł.

Będę testował w miarę możliwości co jakiś czas i pisał jakie są efekty i czy w ogóle warto się tym sklepem zajmować.
  • 18
@Level100: Właśnie tak samo myślałem, więc w sumie, jeśli mam stracić hajs, to niech przynajmniej inne osoby nie popełnią tego błędu

Ale do rzeczy!
Dzisiaj paczka przyszła. Co ciekawe, potwierdzenie zamówienia mówi, że do zapłaty mam 169zł (screen) a kurier in-postu wziął 150zł - płatność za pobraniem. Można płacić kartą i blikiem (to akurat super!)

Przesyłka dyskretna i zabezpieczona jak na zdjęciu - w środku wszystko w kartonie. Wysyłkę obsługuje firma
Reinvent - @Level100: Właśnie tak samo myślałem, więc w sumie, jeśli mam stracić hajs...

źródło: comment_1583438432aXZfyAOBMcCqoMqDeYSUjR.jpg

Pobierz
Wracam:
Wczoraj o (piątek 6mar2020) 6:45 wszedł Wakalert 150.
Na zdjęciu cały zestaw, jaki biorę (od lewej multi, omega, potas, bacopa, ashwaghanda, B12, D+K.

Modafilin specjalnie wszedł wczoraj, bo potrzebowałem pozytywnej energii w pracy - o 8:15 miałem spotkanie na lini produkcyjnej z "dojeżdzaniem" przez dyrekcję pracowników jako system motywacyjny - tak, polska produkcja...

Zauważyłem o siebie pozytywne nastawienie, które znikło już jakiś czas temu, a po wakalercie znowu się pojawiło. Faktycznie
Reinvent - Wracam:
Wczoraj o (piątek 6mar2020) 6:45 wszedł Wakalert 150.
Na zdjęciu...

źródło: comment_15835722565nCagpeEmdIfXNkl04wSu4.jpg

Pobierz
@Reinvent: Dobrze jakbyś zrobił porównanie z tym samym zestawem z neomodafinil.com , tam mają wszystko legit , a tak to może być zwykła kofeinka z witaminą C , chyba że brałeś wcześniej legitny moda to nie mam pytań. Btw. Kwas L-askorbinowy (wit.C) też działa na rozjaśnienie umysłu w mojej opinii . Alee czekamy na dalsze raporty tawarisz @Reinvent ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
Ok, wczoraj weszła kolejna tabletka wakalertu - zaimplementowałem o godzinie 17:00 z zamiarem 2/3 godzin pracy w skupieniu nad stroną internetową...

Skończyło się na tym, że położyłem się spać o 2:30 bo tak się wkręciłem w robotę. Nie piłem wcześniej kawy, zestaw innych tabletek taki sam jak poprzednio wszedł z rana, więc wakalert był o tej godzinie bez dodatkowych środków.

Pobudzenie i pozytywna chęć do pracy na bardzo wysokim poziomie, wdzięczność (w
27/03 kolejne testy. #wakalert150 wzięty koło 19:00, oczekiwałem, że mnie sieknie jak poprzenio, ale było już bez takich efektów jak poprzednim razem. Fakt - siedziałem w piątek do 3:00 i pracowałem w skupieniu nad portalem, który rozwijam. Bez zmęczenia i tym razem bez bólu głowy (woda, tego wcześniej chyba brakowało).
Słuchałem tej samej muzyki, ale nie miałem takiego "nakręcenia" jak w zeszłym tygodniu. Po położeniu się do łóżka znowu nie mogłem (nie
@Reinvent: modafinil najlepiej działa brany w odstępach około tygodnia. Brałem dobry miesiąc dzień w dzień i tolerancja szybko rosła. Spadło takie zainteresowanie światem i z każdym dniem trwało krócej po tabletce. Powrót bez modafinilu był ciężki psychicznie i fizycznie, bez glodow na zażycie. Raz na 7 dni w dawce 200mg to fajne optimum
@Reinvent: Powiedz szczerze czy polecasz modafinilsklep.pl ? czy to scam,oszustwo,placebo lub działa jak zwykła kofeinka ?? wiele osób szuka modafinilu a ten sklep internetowy jest najmniej znany i bez jakiegokolwiek adresu . Czy potwierdzisz i polecasz zakup z tej strony ? czy omijać z daleka ?
@Reinvent: No i jak zabawy z Modafinilem? Mógłbyś po czasie powiedzieć coś więcej, właśnie chcę zamówić z tej strony i szukam opinii... Wysłałem do nich maila z zapytaniem czemu tego produktu nie ma na liście produktów Sunpharmy...