Wpis z mikrobloga

@lukasz-lux: Widziałam ten zlepek komentarzy, ale naprawdę trudno mi uwierzyć w to, że to nie jest fejk, albo przynajmniej nie wziąć pod uwagę opcji, że to może być fejk - to, co krąży po sieci, to zlepek screenów, czyli coś, co można zajebiście łatwo sfałszować w całości bądź w części, wrzucając między autentyczne komentarze te "podkoloryzowane". Dla mnie to za mało, by podważyć autentyczność youtuberki, która nigdy na swoim kanale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Pantegram: #!$%@?ąc od tego hehe ruhania to one nie prezentuje w swoich filmach żadnych wartości xD a tu powie gdzie dziś była a tu #!$%@? jakieś smuty pokroju "ehhh życie jest takie nie fair". No ale oczywiście znajdzie się jakiś cymbał co to "powie no ona przynajmniej się spełnia i ma fejm przegrywie". Nosz #!$%@?
  • Odpowiedz
@jdhue: Fejm dla wielu ludzi jest wartością i głupim jest się z tym kłócić. To tak jakbyś napisał, że ludziom nie imponuje bogactwo, jak większości ludzi jednak bogactwo imponuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak samo masa ludzi marzy o tym, aby być sławnym i rozpoznawalnym.

#!$%@?ąc od tego hehe ruhania to one nie prezentuje w swoich filmach żadnych wartości xD a tu powie gdzie dziś była a tu #!$%@? jakieś smuty pokroju "ehhh życie jest takie nie fair"

Nie zgadzam się. Najwyraźniej inny kanał oglądałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo wartościowy był filmik chociażby o tym, na co uważać w chinach (jakim streetfodem można się zatruć, jak polują na turystów oszuści), ciekawe są też wszystkie treści o różnicach kulturowych - np. o tym, jakimi gold diggerkami są Chinki i dlaczego, ich podejście do seksualności i związków, do tego ciekawostki technologiczne, np. że używają nazw stron składających się tylko z numerów albo o ichniejszej cenzurze. Według mnie to #!$%@? się na siłę, byle się do czegoś #!$%@?ć, bo jej nie lubisz i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trudno nazwać taką opinię obiektywną.

Co nie zmienia faktu, że tobie nie musi się kanał podobać (twórczość Gonciarza też się nie każdemu podoba - i co z tego?), a prawie 400k subskrypcji jednak mówi
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Tak, na pewno jestem białorycerzykiem. Z waginą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam sobie wystawiasz piękne świadectwo. Oczywiście łatwiej jest innym przypinać łatki zamiast przyznać się przed samym sobą, że nie masz racji i zachowałeś się jak buc, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i klasycznie: brak argumentów -> jedziemy z ad personam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pantegram: Miałem okazję poznać tę dziewczynę. Niestety te komentarze to nie jest fejk.
Można ją tłumaczyć że teraz publicznie takich rzeczy nie wygłosi (zmądrzała), ale podejście do seksu i kontekstu narodowości się nie zmienia. To jest jej sprawa i nie wnikam.

Jeżeli już chodzi o mój odbiór kanałów na youtube to owszem szanuję, ale nie jestem fanem zarówno jej jak i Gonciarza. Mam zarówno problem z odbiorem tych 2 kanałów... jak i poziomem merytorycznym. Nie neguję wiedzy tych ludzi, ale to co pokazują, biorąc pod uwagę konkurencję na youtube - to jest dla mnie zbyt mało (zaznaczam że mam ograniczony czas).

Na pewno polecam kanał "Bez Planu" Bartka Czukiewskiego. Jemu nie odpuszczam odcinków.
  • Odpowiedz