Wpis z mikrobloga

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: no ale ja jestem nadal wyzszy od wiekszosci kobiet. Ba, spotykalem sie nawet z takimi mojego wzrostu i nie bylo problemu. W ogole kto powazny daje #!$%@? o cos takiego xD Serio wole miec mniejsza atencje u karyn niz problemy ze zmieszczeniem sie w aucie czy znalezieniem ubran xD
@Sheppard28 Zdecydowana większość. Pierwsze wrażenie robi się na wyglądzie, więc daje to dużo. Dla mnie dużo bardziej liczy się jak będę dogadywał się z dziewczyną, co będę do niej czuł, ale wyobraź sobie taką abstrakcyjną sytuację: dwie dziewczyny - wszystko takie same, ale jedna ma 150, druga 170 - (a wolisz wysokie), którą wybierzesz? Chodzi o preferencje, a nie wybieranie partnera na tej podstawie. Rozumiesz? Większość kobiety woli 190 niż 180 tak
@Sheppard28 Ty nie potrafisz takich prostych informacji przyswoić? Moja logika twierdzi, że nie miałbyś szans z typem 190? Niby gdzie? Typ 160 miałby szansę z 190. Nie rozumiesz to przeczytaj jeszcze raz poprzedni komentarz. Większość kobiet woli jak mężczyzna ma 190 niż 180. Tak samo jak wolą jak ma 180 niż 170. Chodzi o to, że większość (zrozum słowo ,,większość", bo zaraz mi wyjedziesz, że nie wszystkie) kobiet jakby były z tobą