Wpis z mikrobloga

@Moseva: Podobnie wyglada w hiszpanii, wloszech do tego wszedzie wisza gacie czy inne ubrania. Stare bardzo zaniedbane budowle, duzo wezsze i bardzo brudne ulice. Ha ha Grajewo, Baluty, patrz !! ale smieszne !! Ale to samo we Wloszech to juz dla was sztuka, zabytek, piekno, itd. zagraniczne to dla was lepsze.
  • Odpowiedz
@Moseva: xd uczyłem się tam w liceum, może potem wrzucę jak naprawdę wygląda, bo ze zdjęcia to jest ulica patusów tzw. plaga, mieli to zburzyć buldożerami, ale mieszkają tam rodziny. kiedyś parę samców alfa z tych budynków w okolicznym parku przesadziło denaturat
  • Odpowiedz
@nety: We Włoszech to byłem tylko w wenecji oraz na północy- w alpach. W alpach tego o czym mówisz nie zauważyłem, w wenecji jest tak jak mówisz, ale...budynku mają około 500 lat a nie 50. CO do reszty to ciężko powiedzieć, ale o ile kwestia Turbosłowian nie jest jednak prawdą (lol) to jednak różnica zazwyczaj w wieku budowli w obydwu państwach jest dosyć znaczna
  • Odpowiedz
@abcdefghijklmn: polnoc a poludnie wloch to tak jak porownac szwajcarie czy singapur z takim grajewem wlasnie. Pojedz na poludnie , od rzymu w dol to takie grajewo przy tym to dubaj czy alpejskie ekskluzywne kurorty. Takiego syfu jak tam nie ma nawet w 10% w najbardziej patologicznych rejonach polskich miast czy wiosek. Praktycznie w kazdym panstwie sa takie obdrapane budynki czy zaniedbane kamienice wystarczy zboczyc troche z turystycznego szlaku i
  • Odpowiedz