Wpis z mikrobloga

@NickciN: Powinienem napisac Ci żebyś się #!$%@?ł ale wyjaśnię to dokładnie
Bedąc rodzicem zazwyczaj przez okres ciąży oraz okres niemowlęcy 1rok+ nie jesteś w stanie wyjechać dalej niż na 2 dni z domu co doprowadza do pewnego rodzaju frustracji siedzenie na dupie +/- 2 lata - będąc rodzicem masz nadal takie same potrzeby jak inni ludzie jednym z nich są wakacje , turystyka i zwiedzanie , gdy dziecko się rodzi i
@skurvol_Dominik: Rozumiem, jak dzieciak jest ogarnięty to spoko. Ale większość ludzi właśnie nie myśli, bierze dzieciaka byle wziąć i tyle. Później są same problemy a jak jeszcze ktoś im zwróci uwagę, to mają pretensje... gdyby mój dzieciak był irytujący nie brałbym go. Mam nadzieje, że takie nie będzie. Jak twoje takie nie jest to bierz
@NickciN: Nie jest i staramy się być świadomymi nie uciążliwymi rodzicami także decyzja jest podjęta bo długich przemyśleniach , a ta podróż będize dla nas na pewno większym nerwowym obciążeniem niż dla kogokolwiek podczas 2h podróży samolotem
@skurvol_Dominik: Lindos. My mieliśmy wycieczkę statkiem wliczoną w cenę wyjazdu (mieliśmy jakiś ujowy all inclusive) ale tak nam się spodobalo, że pojechaliśmy autobusem kolejny raz. Jest Akropol ale jeśli jesteście z bomblem to może być ciężko bo trzeba się trochę wpiąć albo wziąć osioła. Byłam w sierpniu i było jakieś 40stopni w cieniu więc moi znajomi chillowali tam na plaży. No i taki długi wstęp bo właśnie ta mini plaża mi