Wpis z mikrobloga

Część z Was pewnie widziała, część nie.

Jak dla mnie złoto.
Weszło z Kowalem i jego asystentami nagrwają perypetie trenera Legii w najnowszej części #footballmanager
Co najlepsze - aby się dobrze bawić, nie trzeba nawet ogarniać tej gry, bo 99% frajdy dają komentarze Kowala, Mietka i Paczula.

2 komentarze z youtube, które w pełni odzwiercieldają wspaniałą przyogdę:

Seria na którą nie zasłużyliśmy, a którą dostaliśmy.

Prawdopodobnie ktoś pierwszy raz uczciwie zaznaczył doświadzenie "reprezentant kraju" podczas tworzenia trenera


A to tylko z 1 odcinka :D
#pilkanozna #ekstraklasa #fm20 #weszlo
SpiderFYM - Część z Was pewnie widziała, część nie.

Jak dla mnie złoto. 
Weszło z...
  • 25
@SpiderFYM: nie zgodzę się, że nie ogarniają tej gry. Kowal wcale, Mietek trochę, ale wszystko robi Paczul i widać, że gra w Fmy regularnie, no ale pomysły na taktykę rzuca Kowal i dlatego Legia tak biduje xD
nie zgodzę się, że nie ogarniają tej gry. Kowal wcale, Mietek trochę, ale wszystko robi Paczul i widać, że gra w Fmy regularnie


@Nemesh: ale przeczytaj co napisałem ze zrozumieniem :D

Co najlepsze - aby się dobrze bawić, nie trzeba nawet ogarniać tej gry, bo 99% frajdy dają komentarze Kowala, Mietka i Paczula.
@SpiderFYM: dzięki za ten wpis, gdyby nie on pewnie nigdy bym się nie zainteresował obejrzeniem tej serii xD a tak siedzę i "wciągam" już piąty odcinek, prawdziwe złoto xD i mówię to jako osoba, która nigdy nie grała w żadnego z FMów ( ͡° ͜ʖ ͡°)