Wpis z mikrobloga

o k---a ale sos z---------ł do tej kieleckiej carbonary, pracowałem we włoskiej restauracji trochę, jakbym zrobił im takie coś to już dawno by mnie w------i XDDD Przypominam, że na początku filmu grubas powiedział, że chce się wyrobić w 40 minut PRZY CARBONARZE XDDDDDDDDD Ten ulaniec nie ma pojęcia k---a o niczym. W restauracji jak mu dali makaron po 30 minutach to prawie tam zawału dostał i upominał się o rabaty XDDD uwielbiam oglądać tego głupka
#mocnyvlog #kieleckiul
medix - o k---a ale sos z---------ł do tej kieleckiej carbonary, pracowałem we włoski...

źródło: comment_15830096381w8aUzZNE9LG7xNm8jU8YD.gif

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@birdland: żeby tak pójść i kupić to nie wiem, u nas w restauracji były zamawiane składniki włoskie, dostawa co tydzień, od mąki po parmezan (kostka 40kg). Nie powiem Ci nazwy bo po prostu nie pamiętam, ja tylko gotowałem XD Ale myślę, że w lepszych mięsnych byś dostał, ale pewien nie jestem.
  • Odpowiedz
@medix: robię regularnie, cisto robię z przepisu Kwestii Smaku i uważam, że jest bardzo dobre. Ale dawaj, bardzo chętnię spróbuję czegoś nowego. W domu piekę w nagrzanym do 300 stopni piekarniku na kamieniu (nagrzewa się - po osięgnięciu 300 stopni - jakąś godzinę i dopiero wtedy zaczynam wypiek).
  • Odpowiedz
@birdland: proporcji Ci nie podam, chyba, że będziesz ten sos robil na wiaderka XD

pomidory w puszce bez skórek
vegeta
cukier
bazylia świeża, łodygi też
  • Odpowiedz