Wpis z mikrobloga

@InstaBloger: To właśnie tu Robert Redford jadł kanapkę z tuńczykiem w jedynym z najsłynniejszych thrillerów szpiegowskich, którym jest obraz „Trzy dni Kondora”. Tu wpadała Scarlett Johansson w „The Nanny Diaries”. Podobnie jak Woody Allen i John Turturro w „Fading Gigolo”. Lexington Candy Shop, to kolejne miejsce na mapie #newyork do którego chciałem wejść by poczuć klimat miasta, którego już nie ma, bo Lexington Candy Shop to chyba jedno z najstarszych jadłodajni w NYC, gdzie o każdej porze dnia i nocy dostaniecie śniadanie i choć w karcie menu nie ma nic „modnego”, to miejsce to, nie narzeka na klientelę, a za chwilę będzie obchodzić swoje 100 urodziny. #podrozujzwykopem #tworczoscwlasna #mojezdjecie #podroze
InstaBloger - @InstaBloger: To właśnie tu Robert Redford jadł kanapkę z tuńczykiem w ...

źródło: comment_1582929537mQifSquRaCMuEKBjVuDMQn.jpg

Pobierz
  • 1
@InstaBloger: Pan na końcu baru, to obecny właściciel. Wnuk założyciela. LCS to pierwsze miejsce w NYC, gdzie jak na filmach, co chwilę dolewano mi kawy do kubka. Na ścianach oprócz zdjęć słynnych gości, wiszą obrazy kogoś kto podpisuje się na nich jako "Kryśka". Kiedy zapytałem (na oko) sześćdziesięcioletniej kelnerki, kim jest "Kryśka" odpowiedziała: It's me!