Wpis z mikrobloga

Myślę, że minister #!$%@? że maseczki nic nie dają i nie ma sensu ich kupować z jednego prostego powodu - jeśli by powiedział, że maseczki nas ochronią (a powinien tak powiedzieć, żeby Janusze nosiły nawet jak nie wiedzą że zarażają), to ludzie zaraz by wykupili to co jest w aptekach, w hurtowniach maseczek brakuje i na kogo ludzie byliby wściekli? No na PiS, że nie zapewnił maseczek XD a wybory tuż tuż, rząd ma być nieskazitelny i czysty jak kolumbijska kokaina ( ͡º ͜ʖ͡º)

#koronawirus #polska #bekazpisu #polityka
  • 18
@Czerwone_Stringi: nie wiem czy jestem zdrowy, ale pisze to co zaleca światowa organizacja zdrowia, że jak jest się chorym to zakładasz maskę. A OPka pisze, że minister specjalnie powiedział zeby nie nosić masek, bo pis nie chce wyjść na nieudaczników, co nie zorganizowali masek, a prawda jest taka że minister robi to co mu z góry światowe organizacje narzucają i spisku żadnego nie ma xDDD
@Positano1: WHO zaleca noszenie masek również jeżeli jesteś zdrowy. Okres inkubacji wynosi miesiąc, po 2-4 tygodniach pojawiają się pierwsze objawy, więc nawet jeżeli ktoś myśli że jest zdrowy, profilaktyczne noszenie masek ogranicza ryzyko rozpowszechniania się wirusa, i z pewnością w jakimś stopniu zmniejsza ryzyko zakażenia użytkownika, może nieznacznie - ale zawsze. FFS, pomyślcie czasem ludzie :f Śmieszki i heheszki i w ogóle, ale jak to gówno zmutuje jak np. hiszpanka to
@Natharel: Przed chwilą to skopiowałem z ich strony

https://www.who.int/news-room/q-a-detail/q-a-coronaviruses

People with no respiratory symptoms, such as cough, do not need to wear a medical mask. WHO recommends the use of masks for people who have symptoms of COVID-19 and for those caring for individuals who have symptoms, such as cough and fever. The use of masks is crucial for health workers and people who are taking care of someone (at home
@whiteglove: może ci typowi Polacy to twoi znajomi i rodzina, z tych ludzi co ja znam to raczej wszyscy będą się stosować do zaleceń. Warto żebyś uświadomiła rodzinę i znajomych żeby nie mieli w dupie i nosili maski.
@Positano1: No okej, ale piszą też: Protection measures for everyone

Maintain at least 1 metre (3 feet) distance between yourself and anyone who is coughing or sneezing.
Why? When someone coughs or sneezes they spray small liquid droplets from their nose or mouth which may contain virus. If you are too close, you can breathe in the droplets, including the COVID-19 virus if the person coughing has the disease.

Myśląc logicznie,
#!$%@? nawet zalecenie światowej organizacji zdrowia jest takie, żeby nie nosić maseczek jak jest się zdrowym xDDD a ty coś o pisie xD


@Positano1: znasz takie powiedzenie? Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niewłaściwie zdiagnozowani? To idealne odzwierciedlenie dzisiejszej sytuacji...
WHO jest zarządzane przez afroamerykanina o wykształceniu farmaceutycznym. Do tego homoseksualista, bardzo #!$%@? wiarygodne źródło. Maseczki też na pewno pomogą. Bez drogiego filtra węglowego nic nie zdziała na zwykły pył z lakierowania, a tu wirusy stwierdzaja raptem " Stop! Szlachetna tkanina, #!$%@?!!!"
Na pewno :D