Wpis z mikrobloga

@-pafel: ja #!$%@? xd skoro już musisz wiedzieć to lubię czytać książki głównie kryminały, hoduje roślinki różne, lubię słuchać muzyki, oglądać seriale i filmy, wychodzić ze znajomymi na miasto, lubię oglądać na yt ciekawostki o świecie np. uwaga naukowy bełkot, astrodaza, historia bez cenzury, niediegetyczne. Mam też pisela więc nim też się zajmuje pasi :p?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Winsomegirl: no ale nie denerwuj się bo Ci wina braknie ;p w Twoim wieku też miałem podobne zainteresowania, nawet psa, ale na podworku więc bardziej bezobsługowy ;p jakie roślinki? Ja ostatnio hoduje różne odmiany chilli

  • Odpowiedz
@-pafel: a w tym wieku jakie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Ja mam przeróżne: posadzilam pestkę od cytryny i rośnie ładnie, monstere, bonsai, kaktusy kwitnące, pieniążka, dracene, jakaś palemkę która na razie jest mała ale rośnie bardzo dużą xd tillamdsia no i jak będzie ciepło to obsadze balkon surfiniami :p w lato lubię też sądzić pomidorki no i eksperymentować z różnymi nasionami :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Winsomegirl: jak masz balkon to posadź maciejkę, super pachnie wieczorami, akurat na #pijzwykopem piątkowe latem;p Wszystkie kaktusy kwitną w dobrych warunkach, czyli takie masz, u mnie słabo z kwitnięciem, bo wiesz u mnie to śnieg pada ;p pomidory jakieś kolorowe?

a w tym wieku, za dużo pracy chyba. To ile Ty młodsza że tak rozgraniczasz te wieki? ;p
  • Odpowiedz