Wpis z mikrobloga

@chanelzeg: Ale wiesz, że jeśli nie ogłoszą to Kidawa flądra powie, że PiS ukrywa przed polakami i jak mogą nie powiedzieć, że 1 przypadek koronawirusa w polsce? A jak ogłoszą to użyje znów wytłumaczenia że to nie prawda i specjalnie to zrobili by ją #!$%@?ć. Takie jest PO oni wszystkiego użyją by zaatakować
Takie jest PO oni wszystkiego użyją by zaatakować


@Adu_Jean: Trochę zabawne, że delikwent stosujący insynuacje w różnych, zależnych od okoliczności wariantach, zarzuca komuś, w tym przypadku całemu ugrupowaniu, skłonność do atakowania przeciwników.

Kidawa flądra


@Adu_Jean: Mało oryginalne, w skali infantylnych modyfikacji nazwisk tak 1,5/10, a i to tylko dzięki brakowi błędów ortograficznych, przyznaję, dość niespodziewanemu w przypadku użytkownika takiej retoryki.

polakami

polsce


@Adu_Jean: Oba terminy zapisuje się dużą literą,
@chanelzeg: a oni przypadkiem nie mówili już, że wyniki były negatywne i że ten przypadek z Łodzi to jeden z tych 39? Ja tak zrozumiałem, że ktoś tam z opóźnieniem zaczął o tym mówić dzisiaj i kręcić aferę, a to była cały czas jedna i ta sama osoba (laska co przyleciała z Tajlandii).
@tigletpilesarus: Widzę że nie możesz się pogodzić, że rządzi PiS i pewnie się popłaczesz jak znowu Opozycja przegra. Co do ortografi i gramatyki. Dzięki za pouczenie, pewnie miałeś marzenie zostać nauczycielem polskiego ale zostałeś normikiem, który nienawidzi PiS za to, że nie wyciągnął cie z tego gówna
To ha może kolejny raz napiszę, że widziałem wyniki pani z Biegańskiego przy okazji odstawienia innego pacjenta, 3/3 próbki zgodne genetycznie ;)
Jeżeli ten rzekomy przypadek koronowirusa z Łodzi, ogłoszą jutro, by przykryć konwencje Kosiniaka i Kidawy to będzie to chyba najbardziej bezczelne i bezwzględne granie zdrowiem narodu w historii świata. Zostało kilkanaście godzin by się przekonac.


@chanelzeg: żenada, że ludzie komentują niesprawdzone fakty rozdmuchane przez tabloidy i jeszcze wpieprzają do tego politykę. Nadajesz się jako redaktor do szmatławca. Ale takiego rynsztokowego zupełnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tigletpilesarus: no nie bądź śmieszny takie są fakty. PO nic oprócz marudzenia i ataków nie robi przez ostatnie x lat. Właśnie dlatego nie wygrywają wyborów bo nic nue robią ¯\_(ツ)_/¯
I na prawdę pani Kidawa nie jest pępkiem świata żeby uzależniać od niej ogłoszenie tak lub nie koronawirusa. Wystarczającą reklamę robicie jej tu na wykopie i wystarczy. I tak nie ma żadnych nawet najmniejszych szans na wygraną.
@chanelzeg: Ja #!$%@?ę, co za szurstwo. Foliowa czapeczka jest?

Poza tym PiS popełnia głupie błędy, ale żeby "przykrywać" wystąpienie Kidawy- Błońskiej? Nieskrępowane niczym wystąpienia MKB to najlepsza wiadomość, jaka może się PiS przytrafić.