Wpis z mikrobloga

No więc Mirki dziś o 18 wystartowałem ze swoją głodówka. W tym roku 2 razy pościel już przez 3 dni jednak tym razem zamierzam dojechać przynajmniej do 7 lub 10 dni ;) Zobaczymy jak będę się czuł. ;)

#intermittentfasting #glodowka #odchudzanie #jedzenie i trochę #bieganie bo biegam codziennie ;)
Caracas - No więc Mirki dziś o 18 wystartowałem ze swoją głodówka. W tym roku 2 razy ...

źródło: comment_1582915951LAGTD9286XgcuJhJRcBAPU.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@podajnik dla zdrowia

@sekles5 mocno zagłębiłem się w temat po tym jak jeden z Polskich uczestników Spartathlon-u czyli biegu bez przerwy na dystansie 246 km przyznał że regularne głodowanie było jednym z jego przygotowań do biegu ;)
  • Odpowiedz
@Caracas nie. I to był problem. Zacząłem od maratonu na zasadzie "mogę wszystko, przecież jestem bogiem" i skończyłem z kontuzją xD
Przygotowania do pierwszego maratonu w 2014 jakieś 8 miesięcy biegania + obóz w górach wysokich w Pamirze na 7 tys m npm (celem było wejście na szczyt Piku Lenina co zrobiłem, ale to mega pomogło w bieganiu maratonu). Obecnie biegam 6ty rok. W kwietniu biegnę maraton w Szczawnicy Wielka Prehyba,
  • Odpowiedz