Wpis z mikrobloga

@Cebulan: @bob_the_builder: płatne paypal wiec jeśli przyjdzie gówno to odeśle paypal zwraca koszt odesłania, a ja też wziąłem do nauki. Jak przyjdzie to zaniosę do znajomego lutnika niech się wypowie chociaż cudów się nie spodziewam za 73.5 xD
  • Odpowiedz
Warte to jest coś? Do nauki na początek będzie ok?


@bob_the_builder: W takiej cenie to pewnie loteria - może dać się grać, a może być gównem, przy którym się #!$%@? i zostawisz to w cholerę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gówno to odeśle paypal zwraca koszt odesłania


@qian: w opisie jest, że sprzedawca nie przyjmuje zwrotów. Znając paypala, jak się nie spodoba to zwrot, a z produktem gitaropodobnym możesz zrobić co chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) wydaje mi się, że kiedyś te zielone straty były na allegro po 200? zł.

No pojawił się gościowi jeden neutral, tak jak się można spodziewać, tego gauna nie da się nastroić,
  • Odpowiedz
Kurczę, wygląda na to, że sprzedawca najpierw faktycznie handlował gitarami, żeby zdobyć pozytywne komentarza, a potem postanowił zrobić przekręt stulecia :( Na szczęście na Ebayu nie powinno być problemów ze zwrotem pieniędzy. Przepraszam wszystkich :(
  • Odpowiedz
Dziwi mnie, że robiąc przekręt stulecia, sprzedawca celował głównie w BASISTÓW. Lepiej wyszedłby oferując coś dla normalnego człowieka: telefony, aparaty itp.
  • Odpowiedz