Wpis z mikrobloga

Potężni włodarze F A M E E M E M A powinni pomyśleć na rewanżem #danielmagical vs #rafonix, oby obejść trochę zakazy dany. Przecież on może wystąpić w kominiarce, pod pseudonimem choćby "GRUBY SYN MAŁGORZATY" czy coś. Na konferencjach puszczany byłby z kamerki i mówił, że siedzi na Seszelach, tak naprawdę mógłby być wszędzie. To idzie tak przecież łatwo obejść ¯\_(ツ)_/¯
#famemma #patostreamy
  • 9
No i doliczyć fakt, że gala może być robiona na wschodzie, choćby kraje ex-cis, co by jeszcze dało możliwość pozyskania dobrych, z umiejętnościami sportowymi wojowników. Oni wyglądają, jakby siedli na dupie po 2-3 gali.
No i doliczyć fakt, że gala może być robiona na wschodzie, choćby kraje ex-cis, co by jeszcze dało możliwość pozyskania dobrych, z umiejętnościami sportowymi wojowników. Oni wyglądają, jakby siedli na dupie po 2-3 gali.

gdyby zrobili coś takiego to padłby pewnie rekord ppv ale oni wolą teraz robić walki trener rafonixa vs sąsiad boxdela i inne tego typu zestawienia


@Fabriczo: @zyxen: nie znacie się na biznesie ( ͡° ͜
@beee: To nie jest biznes, a przedsięwzięcie, a ideą takich interesów jest maksymalizacja zysków. Jeżeli traktują to, jak biznes długowieczny, to osobistości internetowe powinny być dominującą stroną, jest niestety trochę inaczej - dążenie do sportowych rywalizacji gości z kondycją na 2x2 minuty max. Jakie ryzyko? Ryzyko podejmujesz wtedy, gdy inwestycję przekraczają twój budżet, a 50k dla dany przy zwrocie z tego 200, to była po prostu inwestycja krótkoterminowa o niskim stopniu
@PanBiceps: Boże, ale nie patrz na to co robił, bo i rafon swoje też #!$%@?ł, ale to w kontekście walki ma tyle znaczenia, ja kto co dzisiaj jadłem na śniadanie, zero przełożenia. A skoro #!$%@?ł, to tu nie ma kto więcej a kto mniej. Spójrz na to chłodno, jako atrakcję dla Ciebie, tak jak ja.

ps. Mówisz, że dana nic nie znaczy, ale kogo wolisz zobaczyć, tucznika czy Tańculę, Kwiecińskiego czy
@zyxen: Pewnie że Dane ale skoro patrzysz jak na biznes to spójrz z perspektywy potężnych włodarzy. Oni promują się tym że patusy zaczynają ćwiczyć i zmieniają swoje życie. Nie mówie że Dana nie trenował ale nie sądze że odpuściłby chlanie i zajął się tylko treningami a to będzie strzał w wizerunek Fame. Mnie bardziej ciekawi jak to możliwe że Dana i Boxdil mieli taką kose a nagle go na dwie gale